Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok is örülnek...

A liberálisok is örülnek Karikó Katalin sikerének? Ő a harmadik Nobel-díjas magyar! 🇭🇺🇭🇺

Figyelt kérdés

Tudniillik a liberálisok a magyar sikereket elszokták hessegetni, elviccelik, nem örülnek neki, nem értékelik azt.

Karikó Katalin Szent-Györgyi Albert és Kertész Imre után a harmadik, aki magyar állampolgárként kapta meg a világ legrangosabb tudományos díját, egyben ő az első Nobel-díjas magyar nő. 🇭🇺🇭🇺


2023. okt. 2. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülnek ők is, persze kivételek mindig vannak, de többség nyilván örül.👍
2023. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy örülnek, főleg mert a coviddiktatúrához is köthető. Nem a 3., hanem azt hiszem, a 10. nobel-díjas (és 14-15 magyarországi születésű volt).
2023. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Baluba ***** válasza:
91%

Én liberálisként a magam nevében nagyon örülök neki. Nem tudom elképzelni, hogy valaki a díj miatt szomorú.


Remélem viszont, hogy egy nap lehetőség elsz egy hasonló díj elnyerésére itthon dolgozva is. Azt is remélem, hogy a jövő generációi is megkapják a megfelelő oktatást, hogy ilyen eredményeket érhessenek el. Jó lenne, ha ez a médiafigyelem elősegítené ezt a két faktort is, nem csak büszkeséget éreznénk.

2023. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem érdekel. Gondolom fideszes seggnyalásért kapta, ha ennyire örülnek neki a fideszék.
2023. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Akkor tudnék igazán örülni, ha a munkahelye egy Magyar és nem egy Philadelphiai egyetem lenne. Így sajnos nem tudom Magyar sikernek elismerni.

Sajnos a szokásos maszlagnak tűnik: egy magyar nevű, külföldi tudós sikerére veri a nyálát a sok idióta.

2023. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Én liberálisként örülök neki igen, ez egy nagyon nagy dolog.

Inkább a jobboldaliakon látom, hogy szidják és mindenféle népirtónak lehordják. Tisztelet a kivételnek.

2023. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%

A második.


Imre Kertész maga mondta, hogy nem tartja magyarnak magát.

2023. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

"Tudniillik a liberálisok a magyar sikereket elszokták hessegetni, elviccelik, nem örülnek neki" - ez baromság, nem így van.

Biztos van egy olyan, aki liberálisnak tartja magát és nem örül a magyar sikereknek, de ha van egy olyan kékszemű férfi, aki lop a boltból, akkor mondhatjuk azt, hogy

"Tudniillik a kékszemű férfiak lopnak a boltból"?

2023. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!