Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz, hogy Orbán...

Egyetértesz, hogy Orbán Viktor a politikát beköltöztette a hálószobákba és gyerekszobákba is?

Figyelt kérdés

A nemátalakító óvodás kampánnyal, az LMBTQ gender propagandával, meleg ellenes törvényekkel, család ráerőltetett definíciójával már a legintimebb életünkbe is beleszól a Fidesz.


Felsőcsoportos óvodás kislányom már úgy genderezik.



2023. okt. 4. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, de semmi keresnivalója a Fidesznek a családok intim közegében.
Igen nagyon jó, hogy beleszól a Fidesz, különben az emberek nem tudnák hogyan kell élni a magánéletüket.
Nem értek egyet. Fidesz nem szól bele a magánéletünkbe. azzal hogy megszabja mi a család, genderezik, lmbtq ellen kampányol.
27 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Én már azt sem értettem, hogy a nők miért nem vonulnak utcára az abortuszos idiotizmus ellen. Ezek a perverz vén b*zik tényleg mindannyiunk nadrágjába bele akarnak nyúlkálni...
2023. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ugyanennyire problémám a vallás kisajátitása és, hogy a vallással élnek vissza azok a politikus, akik 30 éve még "térdecsuhások"oztak.

De ebbe az országba, már annyira túl van tolva a belpolitika, hogy egy nyomorult paprikából képesek politikailag összeveszni az emberek.

2023. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
19%

"A nemátalakító óvodás kampánnyal"


Erről mostanság egyre többet lehet olvasni a nyugati sajtóban, hogy mennyire ellene vannak az emberek. Már nem menő a plasztikai műtét?


"meleg ellenes törvény" - Az melyik?

2023. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
3, amelyik könyvesboltokat fóliáztat le, az a melegellenes törvény.
2023. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
14%
Hát, ezeket a témákat a libsik erőltetik, a Fidesz csak reagált.
2023. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

5. Illiberalizmus - szabadságellenesség.

Az embereket minél jobban irányítják, korlátok -falak közé terelik a saját gondolkodás helyett megmondják nekik hogyan éljék az életet, annál inkább konrollálhatókká válnak.

Ilyen szavazógépekre van szüksége a Fidesznek konkrétan.

2023. okt. 4. 10:10
 7/36 anonim ***** válasza:
41%
Persze, a nagycsoportos gyerek genderezik, ez még provokálásnak is szar.
2023. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
7. Köszönd meg Orbánnak... a hülye gender kultusza miatt. Örület. :(
2023. okt. 4. 10:22
 9/36 anonim ***** válasza:
36%

6# Illiberalizmus - szabadságellenesség.


"Az embereket minél jobban irányítják, korlátok -falak közé terelik a saját gondolkodás helyett megmondják nekik hogyan éljék az életet, annál inkább konrollálhatókká válnak."


Áruld el nekem, hogy ha kijelentem, hogy én magasról teszek az új keletű nyugati eszményekre (melegek, LGHDTVLMBTQGSHTC és a többi cucc), attól miért is leszek homofób?

2023. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
12%

#8 Orbánnak van "hülye gender kultusza", aha.

Mi lenne ha innentől egy szó se esne a genderekről a magyar médiában? Akkor Orbánnak se lenne miről beszélnie, nem gondolod?

De amíg ti nyomjátok a nyugatról átvett újabb ostobaságot addog lesz rá ELLENreakció is.

A mi szerencsékre Orbánék látják mi történik máshol és nem várják meg, hogy itthon is az legyen, előre tisztázzák, hogy itt nem is lehet vele megpróbálkozni.

Egyértelmű a magyar törvény - hát tartsátok be! Nem bonyolult. Takarodjatok el a gyerekeinktől és máris nincs genderezés meg más sem.

2023. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!