Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók szeriint...

Fidesz szavazók szeriint mindenki "libsi" liberális, aki nem ért egyet a Fidesszel? Ez nem valami bűnbak-képzés a részükről, hogy démonizálják a libsi szót?

Figyelt kérdés

Nem értettem egyet a tanárkirúgásokkal egy fideszessel, 1 perc alatt szemét liberális lettem.

Mondtam neki hogy nem fehérben és feketében kellene látnia a világot.

De ő csak hajthatatlan volt.



2023. okt. 4. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Igen egyszerűbb megbélyegezni valakit mint racionálisan érvelni vele szemben.
Nem, mert Orbán is liberális volt éveken keresztül.
9 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Aki úgy viselkedik mint egy libsi, úgy érvel, mint egy libsi, az vélhetően libsi. Még ha tagadja is.
2023. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
De, az. Ugyanolyan, mint a liberók részéről a bigottnácizás, ha nem tekinted normálisnak, hogy valaki férfiként nőnek vagy őzikének képzeli magát.
2023. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Akkor a Jobbik és a Mi Hazánk támogatói is libsik, hiszen külön pártjuk van. (A KDNP-sek nyilván nem libsik, mert ciklusok óta nem indítottak külön jelöltet választáson.)
2023. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Hajjaj, én meg többször is fasiszta lettem, mert nem támgatom a melegházasságot, már nem is tudom követni ezt a sok marhaságot...
2023. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

A fidesz hívők 90%-a azt se tudja mit jelent az hogy liberális


Ha a fidesz agiprop azt a szót találta volna ki hogy mikmuk, akkor azokat utálnák


"Ezek a mikmukok át akaják operálni az ovisokat, a soros megbízásából és a prűűűszel írányításával stb...


Ők ennyire sötétek. Ez van!

2023. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem! A libsi többnyire a baloldali ellenzéket jelöli!
2023. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pedig egy baloldali nagyon távol áll a liberálistól.

Nézd meg Robert Fico szlovák most nyertes (ex)miniszterelnököt.

Orbánék politikai barátját. Őt nem libsizik le... vajon miért?

2023. okt. 4. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező


Az ugye megvan hogy a fidesz nem jobboldali és keresztény?

Orbán a nagy keresztény, az apja mszmp párttitkár volt, Viktorta meg KISZ titkár, utána lett nagy libsi, aztán konzervatív, utána meg illiberális kersztény. Aki amugy legtöbb külpolitikai kérédsben a muszlim államok seggét nyalja, és a keresztény államokat le se szarja!

A fidesz elvtelen Kleptokrata bünszervezet

2023. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A liberális szavazók szerint mindenki "náci", aki egy kicsit is egyetért a Fidesszel?
2023. okt. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:
7/ Hiába magyarázod az egybites fidesz szavazónak, hogy mi a liberalizmus. Ő szerintük az csak baloldali dolog lehet, miközben nagyon nem baloldali a liberális gondolkodás és emellett sok konzervatív liberális párt létezik a világon.
2023. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!