Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják már fel az...

Mikor fogják már fel az emberek hogy csak a DK lesz képes leváltani ezt a maffia kormányt?

Figyelt kérdés
Csak Gyurcsány Ferencben és Dobrev Klárában lehet bízni. Másnak nincs esélye a fidesz ellen!!! Ellentétes véleményem NEM érdekelnek!!!

2023. okt. 4. 17:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%
Gyurcsány legfeljebb az alsógatyáját tudja leváltani
2023. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
7%
21es ilyen egy igazi kommunista. Feltetelezem te havi 1millio forintot keresel,jól élsz,es a a fidess minden dontesevel egyetertesz,es bologatsz mint az autokban a kis bologatos kutya.
2023. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%

22-es!

Nem értek egyet a Fidesz minden döntésével, csak néhánnyal.

A kommunista ideológiával meg abszolút nem értek egyet.

2023. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
8%

Akkor pedig szavazz barmelyik partra aki letudna valtani ezt a kirrupt bandat. Ez jelen esetben a Dk

De felolem a kutyapart is lehetne,arra kell szavazni ahol a tobbseg

2023. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki szavazzon a Mi Hazánkra jelenleg 10%-on állnak a DK meg csak 12-ön ami nem sok. [link]
2023. okt. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
74%

24-es!

Meg vagyok róla győződve, hogy a DK semmivel nem lenne jobb a Fidesznél. Gyurcsány is volt már miniszterelnök, akkor is folyamatosan az volt mint ami most van, hogy kevés a fizetés, drága minden, rosszak a kórházi körülmények, nincs elég rendőr, tanár, a politikusok lopnak, stb. Nem is értem, hogy mi ez a hülyeség, hogy mindegy ki, csak ne a Fidesz.

2023. okt. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
50%
Ellentétes véleményem NEM érdekelnek!!! Elvtárs,hát ez a nagy nyugatias demokrácia felfogás amiről Mézga Klára elvtársnő folyton áradozik?.D
2023. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
60%

26os!


Felteszem akkor hogy ki volt az a politikus,aki elsimerte hogy reformokra van szükség, nem lehet osztogatni választások előtt,hogy utána a ciklus 2/3-ban megszorítások kelljenek? Igen Gyurcsányrol van szó, csak éppen nem engedték neki végigcsinálni a sok birka és 13 éve nem is engedi, még is megy a siras hogy nem elég a fizetés, drága az euró, jaaa hogy már réges régen eurónak kellene lennie és egy gonddal kevesebb lenne.

Jó reggelt! Te egy olyan pártot istenitesz aminek minden tagja kastélyokba meg villákba lakik, te meg vagy panelba vagy kádár kockába. Hol a logikád nem is értem?

2023. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%
Senki ne okoskodjon hanem mindenki szavazzon a Mi Hazánkra. Akartok rendszerváltást vagy sem? Mert ha nem akkor Fideszesek vagytok.
2023. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
60%

28-as!

Igen, mind ezt mondja, hogy csak egy kis megszorítás az elején, aztán jó lesz. Nem tudom emlékszel-e, hogy miket hazudoztak akkor.

Továbbra is meggyőződésem, hogy Gyurcsány semmivel nem lenne jobb.

Egyáltalán nem istenítem a Fideszt, ráadásul sem panelban nem lakom, sem kádárkockában.

2023. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!