Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vadhajtások vagy pedig a...

A vadhajtások vagy pedig a HVG kommentszekciója az értelmesebb?

Figyelt kérdés
Én nagy hasonlóságot vélek felfedezni a 2 tábor között. Annyi, hogy éppen mást szidnak, más témákon hőbörögnek.
2023. okt. 7. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha ez számodra kérdés, akkor brutálisan el van torzulva a valóságképed. :(
2023. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Hát csak olvass bele a hozzászólásokba. Ha nem tudnám kit, és mit kell szidni, akkor azt hinném, hogy a vadhajtásokon vagyok.

2023. okt. 7. 14:18
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyedül a szigorúbb moderálásnak köszönhetően kevesebb a trágár szó. De ugyanúgy nyomnák ők is, ha engedve lenne.
2023. okt. 7. 14:19
 4/10 A kérdező kommentje:

"Pedig nem kéne mutogatni a gusztustalan, elhízott, csüngős hasú, barázdásan ráncos fajtáját.... :D"


"Volt már kép a ravataláról is??????????????? A többi nem érdekel."


"Tranzit jelentése: ne olvass bele, ha nem akarod, hogy kisüljön az agyad a gigantikus fidesztakony baromságoktól."


"Beteg ember - de a büntethetőségen belül !"


"Minden oldalrol meg lehet csodalni, hogy milyen rohadt dagadt."


"Egy ekkora állat csak apró részletekben tudja feldolgozni magát."

2023. okt. 7. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
A napiszar jogtalanul bitorolja az internet pöcegödre címet, mert az a hvg kommentszekciója. A vadhajtásokét nem ismerem.
2023. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

A HVG kommentszekciójóról tudok véleményt írni, arról van csak a kettő közül tapasztalatom...


A HVG moderátora és a kommentelőinek nagyon nagy része ellenzéki szekta, mondom ezt volt ellenzékiként...ott ha már egy kisebb kritikát meg mersz fogalmazni az ellenzékkel szemben főleg, akkor rögtön fideszes leszel, szidnak kegyetlenül rokon emlegetés..stb. 1 példát hozok, miért is hagytam ott a HVG-t, amikor hír meg téma volt, hogy az ENSZ meg Törökország el akarják érni a Fekete-tengeri gabonaszállításokat, akkor a sok kommentelő fújt az oroszokra, és szurkoltak, hogy ne legyen megállapodás, mert az oroszok bevonulnak Odesszába tengeri blokádon át, én ezt hülyeségnek tartottam, és vallottam, utólag helyesen, hogy az oroszok nem fogják betámadni a tengeren Odesszát se a tanker hajókat, ennek az lett a vége, hogy én orosz kutya vagyok, Fidesz fizet, hogy bomlasszam őket...stb. de legnagyobb meglepetésemre a HVG moderátora a véleményem miatt letiltott és törölte a hozzászólásaimat...


Többek között ekkor jöttem rá, hogy az ellenzéki mély szvazói semmivel nem különbek a Fideszes törzs szavazóiktól, max a színük más, de a mentalitásuk és felfogásuk ugyan az a hányadék, és a HVG-n látott ellenzéki viselkedésnek IS köszönhető volt, hogy a 2022-es választáson nem az ellenzékre voksoltam végül, ill. jövőre sem rájuk fogok.

2023. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%
A vadhajtásokon nincs normális kommentelő
2023. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
A HVG kommentelői pedig masíroznak velük, csak az ellenkező irányban
2023. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
hvg kommentelőinek legalább megvan az érettségi, nem mint a faxpajtásokénak
2023. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Melyik oldal kezdte a trágárkodást ?

Kinek köszönhető hogy divat a bunkóság ?

Ki próbálja kicsinálni azt aki nem ért vele egyet ?

Ha nem is helyeslem, teljesen érthető az ellenzék reakciója a kialakult helyzetre.

2023. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!