Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elérne minket egy háború,...

Ha elérne minket egy háború, a bátor feministák milyen gyorsan vedlenének vissza szorgos háziasszonnyá?

Figyelt kérdés

Ma már nem jó dolog határozott, problémákat megoldani képes férfinek lenni, ez is a nők elleni elnyomás részeként van értelmezve. Viszont nagyon gyorsan változnak vissza a nők bambiszemű ártatlan őzikévé, ha mondjuk utazásra, új ruhára kell költeni, vagy csak lecsavarni egy befőttesüveg tetejét.

Vajon ha elérne bennünket egy háború, mennyire tartana ki a feminista szellem? Mennének pl. a frontra harcolni egyenlő arányban? Tudom, ők eleve nem akarnak háborút, de hát senki sem akar, mégis megtörténik. Mi lenne olyankor? Fegyvert ragadnának, vagy jobban feküdne a konyha és a gyereknevelés a hátországban?



2023. okt. 10. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Biztos, hogy a feministák is megfognák a puskát
Inkább visszamennének a konyhába
28 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

Tudom, hogy csak troll vagy, de válaszolok a véletlenül idetévedők kedvéért:


A feminizmus célja a nemi esélyegyenlőség, nem a nemi egyenlősítés.

2023. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Ki mondta, hogy a kisujjamat mozdítanám ezért a lepra országért?
2023. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%
Jaja persze... Magyarországon sűrűn előfordul, hogy csak úgy elér minket egy háború.
2023. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
8%
A feministáknak csak addig kell az "egyenjogúság", amíg azzal ők járnak jól. Valójában ők az egyenjogúság legnagyobb ellenségei, mivel csak többletjogokat akarnak a nőknek, kötelességekről hallani sem akarnak. Vagyis szerintük harcoljanak csak a férfiak.
2023. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Feministaként nem változnék semmiben,bambi szemű őzike sem lenne belőlem, hanem elhagynám az országot 😘
2023. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
5: gyerekeket hátrahagyva? Vagy egyedül, mert annyira erős és önálló nő vagy, hogy család sem kell?
2023. okt. 11. 09:02
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
#6 nem én vagyok az #5, de nincs gyerekem, szóval Ja, én is lelépnék. A francnak kockáztatnám az életem egy ilyen országért, ami nyíltan szexista
2023. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
#7 De hát a ti javatokra szexista. Akkor sem?
2023. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"A francnak kockáztatnám az életem egy ilyen országért, ami nyíltan szexista"

Nyihahahha :DDD

Ja, amúgy te jobb is, ha mész, kérdés, hogy kiengednek-e a határon, ugyanit háborúban az ilyesmi nem úgy megy, hogy megveszem a repjegyet vagy kisétálok napszemcsiben.

2023. okt. 11. 09:10
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

#9 egyrészt már nem élek Magyarországon, de amikor ott éltem a szlovák határtól laktam 5 km-re. Gyakorlatilag másfél óra alatt gyalog a zöldhatár.

#8 mert a gyerekszülés a nők egyetlen feladata és haszna, a gyerekvállalás a szívben dől el és nem a zsebben, a csok is csak akkor jár, ha a nő 30 alatt van, a pasika lehet 45-50-70 éves is, az nem baj, stb

2023. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!