Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavaznál...

Melyik pártra szavaznál jelenleg ezek közül?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 14:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
43%

10-es


Én a VIII. ban lakok, mesélj miket csinál ? :)


Elárulom én mit látok, 80%-ban a nagy semmit.


2019-ben azt ígérték, hogy tisztaság lesz, szerintem nem kell bemutatni a kerületet, a top 3 fő problémában a kosz a mocsok egyik nagy probléma, én a VI. kerületbe járok melózni meg edzeni, ott nem heti...hanem NAPI rendszerességgel reggelente kerülgetnem kell a takarító brigádokat, a VIII. kerületben fél évente ha elhúz egy takarítós kisautó. Mocsok az van rendesen, kevesebb kukákkal a covid alatt megtizedelték a létszámukat. Pénzhiányra kár hivatkozni, mert a VI. kerület momentumos ellenzéki vezetés és ők érdekes mód képesek minden nap elindítani a takarítós kisautókat. Én nem vagyok autós engem nem érint és nem is érdekel a parkolás mizéria, elvileg tizedelig rendesen a parkolóhelyeket is az 1 irányú utcákban azokat is, fásítás jegyében, mellékesen megjegyzem, ezzel amúgy én egyetértek... Pikó esélye a kerületben elúszott szerintem, főleg akkor mikor elvették a kerületiektől az ingyenes parkolási lehetőséget, szerintem ezt nem fogják elfelejteni. Jaaaa és az orczy úti zebra esete, 2022-ben meg volt a pénz meg az engedély is a megépítésére, be is jelentették, 2022 elején, hogy az utolsó engedélyre várnak és minden meg van, majd nagy csend és kussolás lett, önkorinál dolgozik egy ismim, és ő mesélte, hogy 1 évet várnak a megépítéssel, hogy a választások előtti időszakban legyen meg, hogy tudjanak majd vele kampányolni és friss emlék legyen a környékbelieknek....


Karácsony továbbra is favorit, de a részemről Pikó off lesz jövőre, rá tuti nem szavazok, de az MSZP-s körzetem képvielőjére se, az meg anno 19-ben a facebookon jelentette be, hogy attól, hogy vége a választásnak, továbbra is az utcákat fogja járni meg gyakrabban fog pultozni a boltok előtt, hogy személyesen is tartsa a kapcsolatot....2019 óta nem láttam a bolt előtt pultozni. Soproni Tamás kellene ide, őt nagyon adnám.

2023. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
66%

11: no, akkor mégiscsak tudsz jót mondani a Momentumról, ha Sopronit adnád.

Meg onnan indítasz, hogy semmi nem jó, de azért közben kiderül, hogy a fásítással egyetértesz (én is). Az ingyenes parkolás elvétele egyébként nem igaz, csak a 2. kocsira drágább lett - én ezt is támogatom. Nem gondolom, hogy ez olyan sokat ártana Pikó újraválasztásának.

2023. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Blackfyre ***** válasza:
84%
11-es: A VI. Kerület mindig gazdagabb volt, mint a VIII. Kerület, ott a pénzhiány elvonások előtt is megállt (ettől függetlenül valid lehet a probléma, én nem vagyok budapesti, nem tudom megítélni.
2023. okt. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%

12-es


"akkor mégiscsak tudsz jót mondani a Momentumról"


Másold már be nekem, hol írtam, hogy nem tudok 1 jó szót sem írni a Momentumról?


"semmi nem jó"


Hol írtam azt, hogy semmi, de semmi nem jó ? Másold már be ide nekem.


"Nem gondolom, hogy ez olyan sokat ártana Pikó újraválasztásának."


Meglátjuk jövő nyáron mi lesz, de nekem van olyan érzésem, hogy a 8. ker elveszik, de lehet, hogy nem.

2023. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
43%

13-as


Dehogy volt a VI. ker gazdagabb a VIII.-nál, ezt miből gondolod? 8. ker 3x akkora terület, mint a 6., 3x több üzlet, cég, üzemek..stb és dupla akkora a lakossága is.


2023-ban a 6. ker bevétele 29 milliárd, 8. kernek meg 37 milliárd. Az adó elvonások, mind a két kerületet ugyan úgy érintette.

2023. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
35%

14:

"Elárulom én mit látok, 80%-ban a nagy semmit." - ezzel indítottál, ja és abból indultam ki, ohgy te vagy a #4 is - ha nam így volt, akkor bocs.

2023. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%

16-os


"80%-ban a nagy semmit."


Ha ez neked egyenlő a "semmi nem jó", akkor baj van a toronyban.


A 100% az új 80% ezek szerint... xD

2023. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Blackfyre ***** válasza:
44%
15-ös: A VI. Kerület lakosságarányosan gazdaságabb, a duplaakkora lakosság ellenére mégse dupla akkora a VIII. Kerület bevétele. Mi is gazdagabbak vagyunk Luxemburgnál, de egy főre vetítve ők a gazdagabbak.
2023. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
43%

18-as


Ez igaz, de itt most nem a lakosság jövedelemképességéről van szó, hanem a kerület gazdaságáról bevételeiről, hogy pl. van-e a kerületnek pénze rendszeres takarításra. A kerületek lakosságának a jövedelmi szintjének ehhez semmi köze.

2023. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Blackfyre ***** válasza:
44%
19-es: Az adóbevetélek összefügnek a lakosság jövedelmi szintjével, elvégre ők és a cégek fizetnek adót.
2023. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!