Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a magyarok átlagos megtakarítása egyre jobban növekszik, a családok megélhetési évről évre egyre jobb?

Figyelt kérdés
A 30 alattiak körében sem ritka többmillió forint megtakarítás, ami remek alap már a lakás önerőhöz, ami gyakorlatilag egész Európában egyedülálló.
2023. okt. 13. 08:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos propagandista.
2023. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem gondolok róla különösebben semmit, függetlenül attól, hogy a mi családunkra ez éppen igaz, de ezt leginkább saját magunknak köszönhetjük. Nyilván vannak olyanok is, akikre ez pont nem igaz.
2023. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nyilván azért csökkent 10%ot a fogyasztás, azért van bajban a költségvetés az ÁFA-bevételek elmaradása miatt, azért előt éppen minket Románia az egy főre eső GDP-ben, mert olyan nagy a jólét meg a megtakarítás.
2023. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éppen pont tapasztalom, hogy milyen jó itt 30 körülinek lenni, és milyen egyszerű 4 millió forint önerővel saját ingatlant vásárolni... már van 3 is mindenkinek, nem? Mert olyan egyszerű 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2023. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:38-kori hozzászóló vagyok.

Egyébként rohadtul megbántam, hogy részt vettem ebben az egészben, mert hatezer forint élelmiszer vásárlási utalvánnyal etettek be, ezzel szemben kaptam ezer forint vásárlási utalványt, és ötezer forintos valamilyen kártyát, amihez telefonszámmal meg mittudomén mivel kell regisztrálni, havidíjat vonnak le, kártya megszűntetési díja van, feltölteni nem lehet... és gondolom, mindenféle marketinges szarságra megadnák a telefonszámomat, szóval inkább hagyom elúszni az ötezer forintot... ja és nem átruházható, hogy valami hajléktalannak lepasszoljam. Ráadásul ezek az infók mind olyan apró betűkkel voltak leírva, hogy szerintem a legtöbb ember el se olvassa, és szív, mint állat, amikor még két évig vagy meddig terhelnék a havidíjat, de nem lehet megszűntetni, és ki tudja, hogyan hajtanák be rajtuk.


Az általam adott adatokat alaposan manipulálták már jegyzéskor is, nem lehetett olyan dolgokat rögzíteni, amit kérdeztek, és válaszoltam.


Külön vicc volt, hogy kérdezték, hogy van-e házimozim. Visszakérdezek a nőnek, hogy mit ért házimozi alatt? Erre, hogy "hát dévédé meg tévé meg hangszóró izé" - erre mondom, hogy hát "dévédém" az van, tévém is van, a tévének van hangszórója, akkor ez most házimozi? Erre mondta is, hogy úgy írja, hogy akkor "igen".


Egy másik hozzászólóra reagálva, én is rendesen megtapasztaltam, hogy egy nap hárman szólítottak meg, hogy adjak pénzt, vagy valamit. Ebből egy abszolút jól szituált volt, a másik egy nyugdíjas nénike, a harmadik meg egy szakadt ember.


Ez egy éve nem volt. Érdekes módon a KSH azt nem kérdezte, hogy a két hét alatt hány koldussal találkoztam.

2023. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A 35 év alattiak fele a szüleivel él.

Az emberek 60%-a minimálbért keres.


Ez a véleményem az ilyen kérdésnek álcázott propagandáról!

2023. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Alex Fly ***** válasza:
100%
Azt gondolom róla, hogy ordas nagy baromság és köze nincs a valósághoz.
2023. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Hol olvastál, ekkora nagy baromságot?

2023. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 qkker1 ***** válasza:

"Hol olvastál, ekkora nagy baromságot?"


Benyalta a kormánypropagandát, vagy fizetnek neki az ilyen kérdésekért!

2023. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
A KSH egyrészt teljesen szét van manipulálva kormányparancsra, másrészt a saját példámon is látom. Megkérdezték a háztartás össz. bevételét, a kiadásokat, és gondolom, osztottak, szoroztak, és egyből kijött, hogy milyen nagy megtakarításunk van. Ja, hogy nincs az a válaszadó, aki minden kiadásáról beszámol, így hamisan jön ki, hogy megtakarítása van az adott időben, az lényegtelen. Én se akartam plusz kérdéseket, így azt mondtam, hogy nem volt az adott hónapban gyógyszerre kiadás, mert háromhavonta vásároljuk, ami egyébként igaz is, csak hát így úgy számoltak, hogy nincs gyógyszerkiadásunk egyáltalán.
2023. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!