Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a magyarok átlagos megtakarítása egyre jobban növekszik, a családok megélhetési évről évre egyre jobb?

Figyelt kérdés
A 30 alattiak körében sem ritka többmillió forint megtakarítás, ami remek alap már a lakás önerőhöz, ami gyakorlatilag egész Európában egyedülálló.
2023. okt. 13. 08:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Na megint ...

Egy Megafon-os nebuló házi feladata.

2023. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

"A 30 alattiak körében sem ritka többmillió forint megtakarítás"


1990-ben 7500 ft volt a havi fizetésem, mégis tudtam belőle építkezni. Az hogy kinek mennyi pénze van az csak egy szám, több millió forint ma már nem akkora szám.

2023. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

"A 30 alattiak körében sem ritka többmillió forint megtakarítás"

Mikor egy valamire való panel is alsó hangon 20-30 millió, tudod hova dughatod a pár milliódat....

2023. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
90-es években az építési telkünket 60 000 ft-ért vettem. Most árulnak ugyanekkora telkeket 8 millió forintért, pedig egy zsákfalu messze a megyeszékhelytől. Nagy segítség ez a magyar családoknak!
2023. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Hülyeség, erősen manipulált KSH adatok. A kérdések is manipulatívak voltak.

Ezt csak onnan tudom, hogy velem is készítettek ilyen mély felmérést, két hétig fel kellett írnom a fogyasztásomat, a bevételemet, a rezsit, el kellett tennem a nyugtákat... Nyilván ebből számolták ki csak hát ez egy elég torz adat, mert egyrészt nem úgy vásárlok, másrészt egy csomó mindent nem mondok be...


Ja a kedvenc kérdésem: több-e a jövedelmem, mint tavaly volt? Nyugdíjas vagyok, tehát forintban nyilván több, de baromira nem a reálértékre voltak kíváncsiak, hanem egyből írták, hogy akkor több.


[link]


[link]


Így megy ez.

2023. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
4: Az ingatlanárak tükrözik a jólét növekedését. Azért ennyi az ára, mert meg tudja fizetni a vevő. (Ha nem, majd lecsökkenti.)
2023. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek semmilyen statisztikának, úgyis manipulálják. Abban hiszek amit látok és másoktól hallok és az a helyzet szegényedik, adósodik el a többség.

Amikor Pesten járkálok, teljesen jól szituált embereket látok a kukákba turkálni, a padokon aludni. A ruhája alapján nem is feltételezném hogy hajléktalan. És ezek az utóbbi egy évben jelentek meg. Óriási a baj sajnos.

2023. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bödőcsöt, vagy az egyéb stand-up-ost idézni, csak forrásmegjelöléssel ajánlott :)
2023. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 qkker1 ***** válasza:
100%
Mit szívtál, kérdező?
2023. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#6

Hogy mersz ilyet a szádra venni, hogy jólét növekedése?

2023. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!