Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha nagy karakternek...

Miért baj, ha nagy karakternek tartom Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
A Fideszt magát nem szeretem és a kommunikációjukat rendkívül primitívnek látom, de Orbán Viktort, mint miniszterelnököt szimpatizálom. Szerintem nagyon sok dologban az idő őt igazolta, migráns kérdésben az EU nagyon elítélte 8 évvel ezelőtt, de ma már sok nyugati elemző is elismeri, hogy bizony az nem volt jogos. Azt is jól teszi, hogy támogatja a családokat és hogy munkához köti a támogatásokat, ez nagyon helyes racionális dolog, a nemzetnek szüksége van utánpótlásra. Ő maga is jó példát mutat, mert 5 gyereket vállalt. A sport támogatásokban is látok pozitívumot, mert közösségépítő szerepük van a csapatoknak, sok ember büszke tud lenni a sikerekre és érzi, hogy tartozhat valahová. Az egészségügy, oktatás területén nem tudom megdicsérni, de ott úgy gondolom mások sem tudnának túl nagyot alakítani. És nyugaton is elismerik, a közösségi médiában is hiába próbálják lejáratni, mert az angol/német nyelvű kommentek döntő többsége őt élteti.

2023. okt. 13. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem baj, szarok rá, hogy kit tartasz és minek 🤣
2023. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem nagy hanem kis törpe: [link]
2023. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

Ez azért lehet baj, mert vannak komoly pszichés betegek, akik Orbánt okolják a sorsukért, de már szinte mindenért. Ez már odáig fajult, hogy ha összetörnek otthon egy poharat, akkor azért is Orbán a hibás, mert miatta feszült!

Szóval ha egy ilyen emberrel összetalálkozol, és megtudja mit gondolsz, akkor az életed is veszélybe lehet!

Nagyon jó, hogy itt megkérdezted, és a tanácsom, hogy csak akkor beszélj erről valakinek ha kizárható az orbánfóbia, mint betegség!

2023. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hypno ***** válasza:
80%

A te dolgod.


Szerintem egy férfi annyit ér amennyit a szava.

Na most ez a "nagy karakter" maga mondta, hogy a szavára nem lehet adni. ("...Ne azt nézzék mit mondok...")


Szóval a magam részéről nem vennék tőle használt autót, ha meg cigány lennék, akkor lovat sem.

2023. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2023. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen karakter? Level 99 paladin?🗡️
2023. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

A Fidesz propagandáját az átlaghoz vagy az alá kell belőni, nem az elithez.


Orbán Viktor meg nyilvánvalóan az egyik legnagyobb magyar politikus, így fog bevonulni a történelembe.

2023. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

1990-ben demokráciáról álmodtunk, de legyőzte a korrupció.

Mondhatnók ez a bátorak.


https://www.youtube.com/watch?v=HyITBpIRNNw

2023. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kormányfő képtelen nemzeti egységet teremteni, amelyik kormányfő nem a nemzet egységén fáradozik, hanem uszít, megoszt és gyúlölködik, az nem több mint egy kártékony, élősködő parazita a nemzet testén!
2023. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
9: Melyik kormányfő alatt volt "nemzeti egység" (az mégis mi?) Magyarországon?
2023. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!