Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önkényes mérvadó! Csak szerint...

Önkényes mérvadó! Csak szerintem nagyon naív és bamba Horváth Oszkár?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a műsort, főleg Puzsér miatt. Sokszor nem értek egyet de azért érdekes meglátásaik vannak.

Viszont Oszkár annyira bamba és naív sokszor, hogy szinte már irritál.



2023. okt. 15. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is rajongó vagyok, de én meg Oszkárt bírom jobban. Ekkor jó egy műsor, ha nem ugyanazt mondja mindenki. Akkor unalmas lenne.
2023. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De nem ez volt a kérdés. Nyilván mást mond, de sokszor olyan bamba és ártatlan. Mindig mindenkről a jót feltételezi és naív.


A világ meg abszolút nem ilyen.

2023. okt. 15. 11:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Naivitást én is érzékelek olykor a részéről, bambaságot nem. Bár én is olyan szép kerek mondatokba tudnám foglalni a gondolataimat szóban.
2023. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A bambaság alatt azt értettem, hogy ha felhoz egy fogalmat akkor minimum 3-4-5 példát mond rá. Miközben már mindenki jelzi a második példánál hogy érti, ő mondja tovább.


Pl: "Gyümölcsökre és zöldségekre gondolok. Mint például a káposzta, barack, alma, körte, uborka vagy épp a karalábé és a paradicsom."


Ehelyett én így mondanám: "Gyümölcsökre és zöldségekre gondolok mint az uborka és a körte."


Szóval nagyon bőlére ereszti és emiatt már sokszor unalmas mert mondatokkal később is magyarázza amit mindenki ért.

2023. okt. 15. 11:48
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Ezt így konkrétan még nem vettem észre, majd figyelni fogom. A naivitás párszor feltűnt nekem is, de egyébként szerintem jól kiegyensúlyozzák egymást Robival. A visszatérő vendégek közül Magyar Dávidot bírom még, olyankor nagyon sok a magas labda, amikor ő van.
2023. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Puzsér a fidesz embere
2023. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
#6 Az ellenzékiek szerint Orbán embere, a fideszesek szerint meg Gyurcsányé :D
2023. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem tűnt fel, az inkább hogy tényleg néha bővített körmondatokban beszél, de az engem nem zavar.

Sztem jól kiegészítik egymást Puzsérral, mert nekem meg néha pont Robi a sok, aki meg ugyanazokat a mondatokat műsorról műsorra ismételgeti, van néhány ilyen panelja, amit mindig elmond, én meg pont őt szoktam néha unni, hogy belekezd egy okfejtésbe, és már előre tudom,h a következő 5 percben mit fog végigmondani, mivel 100x elmondta már korábbi adásokban.

Oszkár kevésbé ismételgeti önmagát, az lehet hogy egy okfejtésben hosszabban fogalmaz, de legalább nem minden adásban ugyanazt mondja.

Illetve Puzsér sokszor elveszti a fejét és érzelmi dühkitörés jön elő belőle, és nagyon elfogult tud lenni, Oszkár sokkal higgadtabban, mérsékeltebben nézi a dolgokat,egy sokkal objektívebb véleményt alkot, ami hozzám közelebb áll,de ízlések és pofonok. Köszönöm ,hogy zavartam!

2023. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

élő chatgpt

nem tudja miről beszél, de mivel kommunikációszakot végzett ezért tudja, hogy hogyan tegye

2023. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Bírom a Robit, de időnként tényleg elszalad vele a ló, illetve sokszor kezd Orbánról beszélni teljesen oda nem illő dolgok kapcsán is. :D Kell az Oszi, hogy visszafogja egy kicsit.
2023. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!