Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsiknek miért számít...

A libsiknek miért számít szélsőjobbosnak,tehát szélsőségesnek az, aki a magyar érdekeket védi, nem akar vendégmunkásokat se cigány autonómiát,se LMBTQ-propagandát általános iskolásoknak,se muszlimokat, nem akar kettős állampolgárokat a Parlamentben?

Figyelt kérdés
Az országot megvédeni szélsőség?

2023. okt. 17. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

A magyar érdekeket védeni nem számít sem jobboldalinak, sem szélsőségesnek. Jobboldali és szélsőséges módra megvédeni az "érdekeinket" számít szélsőjobboldalinak.


Például amikor a szexuális kisebbségek jogait korlátozzák annak ellenére, hogy az nem sért magyar érdekeket, az pl. kifejezetten szélsőjobboldali dolog.

2023. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert, attól, hogy valaki magyarnak vallja magát, még lehet meleg és transz is. Attól nem lesz valaki hazafi, hogy utálja a melegeket, viszont homofób és rasszista, az igen.
2023. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező

Itt nem attól lesz szélsőséges amit tesznek, hanem attól ahol áll az aki nézi amit tesznek.

A libsik most nagyon a bal szélen állnak. Onnan nézve a közép is távoli és ha a középtől már jobbra van kicsit valami/valaki, az nekik már szélsőséges. Mert TŐLÜK nagyon távoli, nem azért mert a politikai palettán lenne szélen.

2023. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Régen az számított normálisnak amit írsz kérdező. 20 éve még centrista lettél volna. Manapság a liberálisok annyira elhúztak balra, megnyújtották a társadalmi tengelyt a balszélre, hogy már te széljobbos lettél.

Elon Musk posztolt is egy mémet az esetről: [link]

2023. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Jogos a kérdés, én csak szimplán kisnyilasnak mondanám őket.
2023. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

"aki a magyar érdekeket védi"


Azzal van baj, hogy ezt te elhiszed. Valójában csak elbábozzák, hogy a magyar érdekeket védi. Te meg beveszed, hogy jól meg lettél védve.

2023. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

Én miért számítok libsinek azért mert nem vagyok fideszes??

A fidesz tartja magát most szélsőjobboldalinak, nem pedig én tartom annak.

A fideszt viszont egyáltalán nem tartom jobboldalinak. Aki ennyi külfödit hozat ide azt nem lehet jobboldalinak nevezni, se azt aki eladja az országot a kínaiaknak.

Hogy mit kommunkikál le és mi a valós helyzet az teljesen eltérő. Olyan ez, mint ahogy Szájer megírta a meleg ellenes törvényt. Bort iszik és vizet prédikál.



Amúgy ha zavar az hogy a fidesz cimkézget akkor képzeld el, hogy én hogyan érzek. Semmi közöm a liberális eszmékhez. A legliberálisabb gondolatom az az, hogy vissza kellene állítani a kivégzést, de humánus kivégzési módokkal.

Túlzsúfoltak a börtönök. Olyanokat tartunk bezárva évekig akik brutális módon öltek, vagy gyerekeket molesztáltak. Ezek ha kikerülnek se változnak meg. Viszont addig sokba tart az ellátásuk és majd megint vissza kerülnek, de előtte teszik amit tesznek. Jobb lenne kivégezni az ilyet. Értem én azt is, hogy akkor mi mitől vagyunk jobbak?? De a mai törvényeknek nincs visszatartó ereje. A szemet szemért, fogat fogért törvények idején jelentősen szorult vissza a bűnözés. Ma már nincs súlya a törvénynek nem elég szigorú. Pl cigányoknak is megvan engedve a falopás, mert "megélhetési bűnözésnek" számít és nem tud vele mit kezdeni a rendőr. Szerintem meg ugyan úgy lopás, sőt még környezetvédelmi szempontból is etikátlan dolog, de nem kap érte semmit, mert cigány.

Tényleg rasszista vagyok, de a vak is láthatja, hogy a cigányoknak is nagyon kedvez a törvény.

A bevánorlás nálunk annyira nem megszokott, a legtöbb bevándorlót meg a fidesz hozatja.

Az lmbtq propagandát csak a fidesz tolja. Általános iskolában még esetleg meg is lehet említeni, hogy vannak ilyen elmebetegek hogy ő biológiailag ez és ez, de másnak érzi magát, pl van ugye az őzike nő. Ha 8.ban lehet tanulni a szaporodást éppen meg lehet említeni. 14 év a beleegyezési korhatár, az 8.osztály. Ha valaki szerint nincs helye a szexualitásról beszélni abban a korban akkor a 14 évet is fentebb kellene vinni, amit megint csak támogatnék. Mert vannak olyan 30+os emberek akik 14 éves lányokra csorgatják a nyálukat. De a fideszt elnézve inkább lentebb vinnék ezt, mint fentebb.

2023. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A Fidesz sosem volt jobboldali. Most sem az.
2023. okt. 17. 13:47
 9/18 anonim ***** válasza:

"nem akar kettős állampolgárokat a Parlamentben?"


Na ez már tényleg szélsőséges.

Tehát a határontúli magyarok, azok jó kettős állampolgárok, szavazhatnak lehetőleg a Fideszre, de a momentum parlamenti képviselője ne legyen már kettős állampolgár.

Te ezt komolyan gondolod?


Szerintem még az alaptörvény is garantálja a kettős állampolgársághoz való jogot.

2023. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan pedig nincs, hogy transznemű. Aki férfiként nőnek gondolja magát(és fordítva), az pszichiátriai beteg. Persze az orvosoknak ez egy hatalmas biznisz."


Belátod már, mennyire semmi köze nincsen ennek a haza szeretetéhez?

2023. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!