Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyin mivel zsarolhatja...

Putyin mivel zsarolhatja Orbánt, hogy a nyilvános megaláztatást is eltűri?

Figyelt kérdés

[link]


Persze tett neki pozitív gesztust is:

[link]


Összességében viszont tényleg nem értem Orbánt sem, egyáltalán nem logikus amit csinál. Nem szoktam ilyen összeesküvéseket belelátni semmibe, de ezen most komolyan elgondolkodtam, hogy nem-e zsarolják valamivel. Értem én, hogy kell a gáz, de ezt megalázkodás és önként alárendeltség nélkül is megkapnánk, ahogy más országok is meg fogják. Mi lehet a háttérben?



2023. okt. 18. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Talán majd a dédunokáink fogják tanulni történelemből az okokat. Mi ezt nem fogjuk megtudni.

De ettől függetlenül a titkosszolgálatok sok mindent szoktak tudni.

2023. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezt már kérdezték sokan sokszor, de igazi választ még nem olvastam.
2023. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

2 opciót tudok elképzelni:

-vagy Lech Walessa szerűen "beéptitett" coc ügynkök volt és van a ruszkiknak aktája róla Moszkvában

-vagy annak a hires "Gyurcsány" aktának van realitása, vagyis, amiért Graz-ba jár.

2023. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg furcsa olyan nagy szabadságharcos Orbán egy kis ölebbé változik Putyin társaságában. Ha emlékeztek 2010-előtt milyen ellenséges volt az oroszokkal. A baloldalt vádolta mindig oroszbarátsággal.
2023. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Erről beszél. Nagyon komoly összefüggések hogy miért volt szükség 27 milliardos yacht-ra.



[link]

2023. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit megkopott az orosz nyelvtudásom, mivel alázta meg puttyantó a patást?
2023. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Tőle függ energetikailag az ország...
2023. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

7, nem, ez nem igaz.

Már a 2012es ukrán gázpara után is arról beszéltek FIDESZES vezetők, hogy le kéne jönni a ruszki gázról, mert nem érzik biztonságosnak, Európa nagy része bebizonyitotta, hogy más forrásból is megtudják oldani, nekünk ugyanúgy lenne rá lehetőségünk.

POLITIKAI AKARAT NINCS HOZZÁ.

2023. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

#8

És miért nincs politikai akarat? Ott vagyunk, ahol indultunk.

2023. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

9, sajnos nem én döntöm el, és gondolatolvasó sem vagyok, találgatni, meg bárki tud, az pont annyit ér, mint az a bizonyos testrész.

Egyértelműen látszik, hogy politika miatt nem jövünk le a ruszki gázról és nem azért, mert nem lenne más lehetőség.

2023. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!