Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyin mivel zsarolhatja...

Putyin mivel zsarolhatja Orbánt, hogy a nyilvános megaláztatást is eltűri?

Figyelt kérdés

[link]


Persze tett neki pozitív gesztust is:

[link]


Összességében viszont tényleg nem értem Orbánt sem, egyáltalán nem logikus amit csinál. Nem szoktam ilyen összeesküvéseket belelátni semmibe, de ezen most komolyan elgondolkodtam, hogy nem-e zsarolják valamivel. Értem én, hogy kell a gáz, de ezt megalázkodás és önként alárendeltség nélkül is megkapnánk, ahogy más országok is meg fogják. Mi lehet a háttérben?



2023. okt. 18. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Lényegében semmivel, csak Viktorta életében még mindig a dicsőséges 1989-es években réved, viszont ha komolyan találkozik Puttyantóóval, akkor *rja össze magát, mert nem gondolja, hogy vele élőben találkozni is tud.
2023. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván zsarolja, de hogy mivel, azt nem tudhatjuk, mert ha tudnánk, akkor már nem lehetne azzal zsarolni...
2023. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%

Külföldi hatalmak befolyás szerzése a magyar politikába, Orbán részéről nemzetbiztonsági kockázatot rejt, nem is tudott átesni a nemzetbiztonsági átvilágításon pont ezért. Nyilván a magyar szolgálatok többet tudhatnak erről mint mi átlag halandók. Úgy is fogalmazhatunk hogy a magyar miniszerelnök az orosz szolgálatok beépített embere.

Nemhogy ezen a poszton hanem a közéletben nem volna helye.

2023. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!