Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért nézik le...

A balosok miért nézik le annyira a Bayer-showt?

Figyelt kérdés
Végülis Bayernek azért van humora és tulajdonképpen ő mondja ki azokat, amiket Orbán nem merne. Nem muszáj egyetérteni vele, de sokat lehet röhögni a politikai korrektség kigúnyolásán.

2023. okt. 18. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Kevesebbet kéne piálni... Hisz akkora válság van...
2023. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#7 Wtf, és? Orbánt meg Soros fedezte fel és támogatta.. attól még a fidesz jelenleg Győzikével kampányol, hidd el Győzike pont leszarja melyik oldalon van, nem neki lett elege a baloldalból, hanem most a fidesztől jön a pénz, a fideszeseknek meg úgy tűnik Győzike kell..
2023. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
- Lacikám! Egyetértek veled!. Ferikém, áldásos ez a mai nap melyet körünkben töltesz el. Egyetértek veled Feri! Én is ezt akartam mondani, egyetértek veled. Béla! Mondtam már, hogy egyetértek veled? Nem mondtad Feri. Egyetértek én is úgy emlékszem, még nem mondtam, de akkor most mondom. Jó? Egyetértek!
2023. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 PMC Wagner ***** válasza:
91%
Szerintem nem kell balosnak lenni ehhez. Nem az a baj hogy kritikát fogalmaz meg a ner megrendelésére, hanem az a stílus ahogy megofaglamzza azt. Azért akit olyan magas állami kitüntetéssel illetnek mint a lovagkereszt (aminek a miértje egyébként legalább olyan vicc mint a lombkorona sétány) legalább vehette volna azt a fáradtságot hogy ehhez méltóan normális módon tevékenykedik. De nem szorult bele ennyi értelem
2023. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Orbán is cigány, győzike is cigány érthető, hogy ilyenekkel veszi körbe magát.
2023. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%
Pont hogy a balosok vannak oda azért a beteg állatért. A sok fogatlan asszonyverő falusi alkoholista úgy issza a szavait mint a kannásbort.
2023. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én élvezem Bayert, jól odapörköl a migransoknak és az egész woke ideológiának. 😄
2023. okt. 19. 10:44
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Bayerben az a legelkeserítőbb, hogy akár még normális is lehetne, de nem...
2023. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Ja, biztos marhára érdekli a migránsokat hogy mit mond róluk egy beteg állat a fogyatékos nézőinek egy olyan országban, amit meg se találnának a térképen. Woke ideológia meg csak a hülye emberek fejében létezik. A kormány bűnei viszont nagyon is valósak, ezért nagyon fontos, hogy megfelelő módon meg legyen kínozva mindenki, aki részt vett az ország tönkretételében.
2023. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy ők nem nézik, mégis tudják mi van benne.😂
2023. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!