Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt miért viselkedik úgy a...

Itt miért viselkedik úgy a miniszterelnök-urunk, mint egy szóbelire készülő kisdiák?😂

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 19. 03:08
A kérdező szavazást indított:
Lámpalázas a lelkem a megfelelési kényszer miatt
Nem tudom miről beszélsz, szerintem tök magabiztos
Valami gond van itt a toronyban
Egyéb
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg dupla adag gyógyszert vett be a skizofréniàra és annak a mellékhatásai ezek a Biden tatát is leköröző kényszermozgások.
2023. okt. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Beteg szegény, ilyen kényszer mozgást én még diplomatától nemláttam, ez valószinű hogy azért van mert más országokban a beteg embereket nem engedik politikai poziciót betölteni, ha mégis előfordul ilyen akkor hamar eltávolítják a beteg embert a politikai színtérről.

Sajnos Magyarországon bárki lehet politikus és mint látjuk Miniszterelnök is annak ellenére hogy súlyos mentális problémái vannak.

Ezt az embert már le kellett volna váltani és egy egészséges embert betenni helyette a kormányba, ez lenne Magyarország és a Magyar emberek alapvető érdeke.

2023. okt. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen láttam már videót erről a kisdiákról, de mintha egy kicsit el lenne hízva. Lehet, hogy aktívabban kellene részt vennie a testnevelésórákon...
2023. okt. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hypno ***** válasza:
100%

Engem inkább az érdekelne, hogy az oroszok miért alázták meg ezzel a felvétellel?


Esetleg figyelmeztetésnek szánhatták, hogy van még több muníció is ott ahonnan ez jött, ha esetleg rosszul viselkedik?

2023. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Kezd elhülyülni.
2023. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fideszesek véleményére is kiváncsi lennék
2023. okt. 19. 10:46
 7/15 Pintér László ***** válasza:
30%

Mi a szöveg amit közben mond? Ránézésre olyan, mint aki sietett/késett és ez miatt zavarban van. Én is így szoktam feszengeni ha zavarban vagyok vagy kínos a szitu.

Gondolom a betegsége is közrejátszhat, szoronghat. De a betegsége miatt miért kell bántani? Meg aki ilyen betegségben szenved azt alkalmatlannak kell tartani a munkájára egy olyan Világban ahol egy pasi megnyerhet egy női szépségversenyt?

Ha Téged rúgnának ki a munkahelyedről az miatt, mert tikkelsz, azt hogy fogadnád? Jogosnak éreznéd?

Máskor olyan hangosan védik a baloldaliak a fogyatékosok-betegek jogait, egyenlőségeit, de ez csak addig tart, amíg nem fideszes az a beteg?

2023. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Pintér László ***** válasza:
14%

De ha már a kövérség is szóba került, [link] Ő nem kövér?

Vagy itt is az van, hogy senkit nem szabad a külseje, szexuális orientációja meg társai miatt megszólni, viccelődni rajta, bántani, kivéve, ha fideszes, akkor lehet a testsúlyával gonoszkodni, meg évekig nevetni rajta, hogy meleg orgián volt és egy mocskos b*zi?

2023. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled László abban, hogy kövérség, mentális betegség, vagy egyéb pszichés szindrómák miatt mulatni valakin óvodás szint.


Talán azért érthető meg jobban ha fideszes politikusok kapcsán történik ez, mert ők járnak élen a “normalitás” fetisizálásában es az attól való vélt vagy valós eltérések alázásában.


Ezer ilyenkor egy kis “akasztják a hóhért” elégtételt érez sok polgár.


A másik érdekes aspektusa a videonak pedig valóban az, hogy ez nem egy gonosz libsi blogger rosszindulatú titkos felvétele, hanem a Kreml hivatalos videója. Az pedig kétségtelenül mulatságos, hogy miközben Orbán és csapata Rottweilerként védi Putyint Európában, soha egy rossz őszinte szót nem mondanak rola és rendszeréről, addig Putyin hivatala komikus videókat ad ki a mókás megjelenésű, kényszermozgásos Kárpátontúli pincsijükről. Nem véletlenül tanulságos ez azoknak, akikkel a Fidesz el akarja hitetni hogy a beteg nyugattal szemben Putyin Oroszországa a keresztény erkölcsiség és a normalitás mentsvára, amellyel allitolag kölcsönös megbecsülésen alapuló korrekt, kapcsolatot tart fenn a bölcsen kétkulacsos, fifikás magyar külpolitika.

2023. okt. 19. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem mond közben semmit hangosan csak magában motyog mint egy eszelős.

2023. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!