Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » VonaGábor, jobbik volt tagja...

VonaGábor, jobbik volt tagja valaha visszalép a miniszterelnökségbe az életben? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Érdekelne a dolog, szerintem jó dolgokat is mondott csak kiábrándult, de kiváncsi vagyok ti mit gondoltok erről a kérdésről?

2023. okt. 19. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Azt gondolom, hogy nem nagyon tudsz magyarul.
2023. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

45 éves Vona. Orbán 47 évesen kezdett uralkodni, majd exponenciálisan hízni. Emellett minimum 16 évig már. Ettől még simán lehet, vegülis azt nem mondta, hogy végleg kiszállt a politikából.


Bőven benne van a kritériumban. Vona nem követné Orbán BMI-jét, hiába jobbos. Nem vagyok Vona rajongó, de ebben mondjuk Orbán ellen vagyok, mert inkább Vona mint Orbán.


Amúgy én úgy tudom, hogy beleőszülnek az elnökségbe, mint pl. Obama beleőszült a kormányzásba. Ezek szerint mások bele is híznak, de ilyet keveset láttam, aki most eszembe jut az a híres demokratikus Kim Jong Un elvtárs, ki Orbánhoz hasonlóan, formában tartja magát és az országot. Érdekes párhuzam.


De Vonára vissza; Tekintettel, hogy lemondott, és több interjúban mondta, hogy a politikát is elhagyja, de valamennyire részt szeretne venni benne a jövőben nem valoszínű, hogy nagy szerepet kap. Szóval életében esélyesebb, mint inkább halála után, szóval nem tudjuk mi a terve.


Lehet neki is elege lesz egyszer és radikálisan visszatér, amin amúgy nem lepődnék

meg. És be is következett.


Végső soron azt nem mondta, hogy totál kiszállt a politikából. Erre már mai példa, hogy EP választáson részt vesz és pártelnök a Második Reformkorban általa vezetett pártban.

2023. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pintér László ***** válasza:
16%

Miért nem tud magyarul? Én tisztán értettem a kérdését.

Szerintem vissza fog térni és remélem is ezt, meg azt, hogy sikerrel fog járni. Neki valamiért tudok szavazni kis bizalom morzsát.

2023. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3: "visszalép a miniszterelnökségbe" ez mégis mi??? Soha nem is dolgozott a miniszterelnökségen.
2023. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pintér László ***** válasza:
0%
Visszalép a miniszterelnökségbe. Ez egy teljesen helyes magyar mondat. Nyelvtanilag nincs vele baj.
2023. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Remélem egyesül Orbánnal. De nem való miniszterelnöknek. Hajrá Orbán Viktor!
2023. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Visszalép a miniszterelnökségbe" Mert volt valaha miniszterelnök?
2023. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5, Mikor volt ő valaha is miniszterelnök és, hogy lehet abba visszalépni?
2023. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pintér László ***** válasza:
49%

Az hogy volt-e vagy sem, annak mi köze a magyar nyelvhez?

Ha azt írom, hogy: Kétszer kettő az egyenlő öttel. Akkor nem tudok magyar, de ha azt írom, hogy: Kéccer ketö egyellö negyel. Akkor tudok magyarul?

Nem értem, hogy a magyar nyelvtudásnak mi köze van annak igazság tartalmához. Nem attól tud valaki magyarul, mert helyes állítást ír, hanem hogy azt a magyar nyelvtan szabályainak megfelelően írja le.


Aki azt írja, hogy a Föld lapos, az miért ne tudna magyarul? Nem magyarul írta? Melyik nyelvtani szabályt szegte meg?

2023. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pintér László ***** válasza:
49%
magyarul*
2023. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!