Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » VonaGábor, jobbik volt tagja...

VonaGábor, jobbik volt tagja valaha visszalép a miniszterelnökségbe az életben? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Érdekelne a dolog, szerintem jó dolgokat is mondott csak kiábrándult, de kiváncsi vagyok ti mit gondoltok erről a kérdésről?

2023. okt. 19. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező

Vona csinált egy pártot amivel sikerült elérnie a parlamentben 19%-os mandátumszámot. Ez volt az a pont amit Ő maga úgy állított be a pártja számára, hogy ez VERESÉG volt. Mintha egy olimpiai bajnokságon a 3. helyezett edzője közölné a csapatával, hogy megbuktak, vesztettek - csak mert nem lettek olimpiai bajnokok, csak bronz érmesek.

Vona lemondott, mert hogy sikertelen volt a választáson - a maga megítélése szerint. Magára hagyta a pártját ami innen megindult a lejtőn és ma már a jobbikról csak Jakab Péter parizeres meg mamuszos képei jutnak eszébe az embereknek.

Mégis ki lenne az aki ezek után hinne Vonának ha megint valamilyen célokért, értékekért vagy bármiért összehívná őket és azt kérné hogy szavazzanak rá, kövessék? Ki hinné el róla - még ha meg is változott azóta - hogy nem fogja megint bedobni a törülközőt, eldobni azokat akik addig követték és hátat fordítani annak amiért addig dolgoztak?

Vona egy értelmes ember és jó politikus volt.

A hangsúly a VOLT szón van. Hogy innen van-e még út számára a politikába? Azt nem tudni. Gyurcsány is ott van még mindig a parlamentben, pedig ő mindenkit elárult az országban és nem csak magát buktatta meg, nem csak a pártját de még a kormányát is.

2023. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem sok nyugati országot láttál. Írországban ugyanannyi a szutymák. Ugyanúgy vannak vagy 6-an 30 nm-en. Ne hidd azt, hogy csak Magyarországon gond ez.


Írországban élek, dolgozom egy hivatalban. Munkám egy része abból áll, hogy utánajárok a szomszédpanaszoknak.


Kb. naponta szinten megyünk ki olyan lakásokban ahol volt, hogy 15 .en élnek 2 szobás lakásokban. A koszról ne is beszéljünk. Volt, hogy már az ajtóból visszafordultam, mert olyan szagok jöttek ki, hogy kis híján elokádtam magam. Mielőtt kiírsz ilyen butaságokat, éljél pár nyugatinak mondott országban, szerezz tapasztalatot.


De valóigaz a körülmények még mindig jobbak azért összességében, mint mondjuk amikor látogatóba megyek és emlékszem a Hős utca meg Kőbánya, Tatabánya részeire. Borsodról ne is ejtsünk szót.

2023. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
bocsánat rossz kérdésre írtam...
2023. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!