Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen népszerű a balosok...

Miért ilyen népszerű a balosok közt Azahriah?

Figyelt kérdés
Belehallgattam. A zenéi tele vannak aztotune-nal. Ebben mi a jó?

2023. okt. 20. 09:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
28%
Azahriah nem csak a balosok közt népszerű. Lassan külföldön is az, szóval ezt buktad kérdező. Egyébként van tehetséged a hazudozáshoz, neked még egy kérdésben is sikerült!
2023. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%

Miért a "jobbosok" körében ki a népszerű? Győzike? Kis Grofo? Pataki?


Hidd el hogy a három arénakoncertre bőven megy el fideszes is.

2023. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%
Én baloldali vagyok, vannak jobb, fülbemászói zenéi, de valóban túl van hypeolva szerintem is.
2023. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%

Azahriah nem balos, egyszerűen csak értéktelen.

Érthetetlen módon mégis felkapott lett - de ez ilyen, divatok jönnek-mennek.

Ahogy elmúlt az emo láz meg a patacipők korszaka, majd úgy tűnik el ő is ha a mostani rajongói találnak egy új idolt.


A Carson Coma meg a Böiler az aki tehetség híján politizálással próbál népszerű lenni.

2023. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
31%
Mert a balosok irányíthatóbbak, a média mondja meg nekik, hogy mi a véleményük. Ezt a hülyegyereket se hallgatná senki, ha nem mondanák meg nekik, hogy ez márpedig tetszik nekik.
2023. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22%

a balosonak három hónap alatt fújták fel ezt az MZP bohócot

hogy nem becsületik magukat ennyire? egy se állt fel, hogy na ezt már nem, én baloldali vagyok vagy liberális vagyok és számokra ez a türhő tahó az álkeresztény dumájával és a nonszensz kirohanásával nem kell


nem megyek szavazni, úgyis fidesz 2/3 lesz

2023. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
56%

Azahriah a fiatalok között népszerű.

A fiatalok között arányaiban sokkal több az ellenzéki.


Egyébként azért népszerű, mert valóban tehetséges. Abból látszik, hogy önerőből lett ismert, és nulla kormányzati hátszéllel. (ellentétben pl Rákay Philipel, vagy Tiborcz-cal, és társaikkal, akik önállóan egy lakókocsis burgerezőt nem tudnának működtetni)

2023. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
30%
#17 Önerőből? Ezt te se hiszed el. Önerőből még az sem tud széles körben ismertté válni manapság, aki valóban tehetséges.
2023. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%

@16:06


Tudom nehéz ezt elhinni nektek, Fidesztáliboknak, ahol mindenki kapcsolatok által meg megafonos pénzekből válik ismerté.


De a gyereket már azelőtt is ismerte csomó fiatal mint vlogger, hogy egyáltalán zenei fellépőként kezdett volna működni.

2023. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
#19 Szóval már az is fidesztálib, aki nem azt a zenét szereti, mint te? Egyre mélyebbre süllyedtek :D
2023. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!