Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Magyarország az EGYETLEN EU és NATO tag aki az invázió után leült tárgyalni Putinnal…


Mi lesz ha ezek után az EU és NATO is kivág ?



#kommunista #hybrid-regime #populist #illiberalism #dictatorship
2023. okt. 20. 11:28
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

11:45


Mondja az aki lecsökkent egy azaz 1*.-ra…


Ezt egyedül te érted el, vagy céges account és cserélgetitek, de most te vagy műszakban?

2023. okt. 20. 11:50
 12/55 anonim ***** válasza:
77%

"A háttérben mindenki gőzerővel egyeztet az oroszokkal nehogy odab.sszanak egy taktikai atomot de hivatalosan nem ülnek le tárgyalni."


No várjunk: itt senki sem arról beszél, hogy tilos szóba állni Putyinnal. Nyilván mindenki egyeztet vele, az lenne a nagyon nagy baj, ha nem így lenne. Az ilyen személyes látogatásoknak viszont diplomáciai üzenete van: barátkozunk, közeledünk egymáshoz. Na ez az, amit baromira nem illendő így csinálni.


Az ilyen találkozók nem a tárgyalásról szólnak elsődlegesen, hanem etikettről. Olyan ez, mint kirakni a fb-ra, hogy ti partnerek vagytok, ti komolyan gondoljátok. Ezzel Orbán Viktor komoly diplomáciai gesztust Putyin felé.

2023. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezőcske biztos új infó, de:

1. az nem *, hanem pipa,

2. a valóság sajnos független a degenerált képességeidtől.

2023. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Úgy látom a többség nem az én képessrgemet tartja degeneráltnak, mert nem én vagyok egy pipás 🫢 ez kicsúszott, bocs
2023. okt. 20. 12:00
 15/55 anonim ***** válasza:
49%
Mégis te kérdezel ekkora marhaságot.
2023. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
0%
Ott kezdődik a baj, hogy pipákban méred a képességeidet:)
2023. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
Már rég ki kellett volna minket rúgni mindenhonnan. Mi vagyunk a hülyegyerek, aki nem érti miért ne barátkozhatna azzal aki a szomszédját lövi. Az akit mindenki utál mert követelőzik, de közben az ellenséggel barátkozik.
2023. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

“ Ott kezdődik a baj, hogy pipákban méred a képességeidet:)”


😀 Én?

A baj ott kezdődik, hogy 1 pipásként te oktatod ki a másikat…


Amúgy nem kommentelgetek csak láttam hogy az egyik újság megírta, hogy ez nagy blama így gondoltam kiírom…nem kommentelgetek mert ahogy látom az utóbbi időben Fideszes komcsik itt is aktívabbak mint mi liberálisok.

2023. okt. 20. 12:09
 19/55 anonim ***** válasza:
19%

Dehogy oktatlak:)) esélytelen dolgokkal nem foglalkozom.

Te ostobán fogsz meghalni.

2023. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
0%

Tárgyalni minek?

Háború kell, semmi tárgyalás. Az pörgeti az üzletet.

2023. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!