Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na fideszesek örültök hogy...

Na fideszesek örültök hogy fekete pákó magyar állampolgár lesz? Szükség van közétek az értelmiségre :D

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Lehet kicsit offos, de én sajnos nem értem a kérdést. Valaki kérem elmagyarázná mi köze van a fidesznek Fekete Pákóhoz? Talán valamikor kiállt Orbán mellett, vagy honnan ered ez a kérdés?
2023. okt. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
1, be ne írd a google-be, hogy Fekete Pákó fidesz 🤣
2023. okt. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem semmi kétség, hogy ez csak és kizárólag az lghdtv elleni mindent elsöprő harc letérdeltető, tüdőnlövő része lehet.

Ha olyan szereplőkkel erősitjük rendithetetlenül a szentséges magyar kultúrát, mint Pákó, Győzike, Tóth Gabi és Pataky Attis, azt hiszem, ennél nagyobb segitséget nem adhat a kultúra a magyar családoknak!

2023. okt. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

#2


Beírtam. Javarészt ilyen 15 éves vagy még régebbi cikkeket dobott ki. Kérlek tudsz linkelni valami újabbat?


Egyébként ezt nem igazán értem miért csak most? Tudtommal a magyar törvények szerint 7 év után már meg lehet kapni az állampolgárságot. Menekültek esetén még kevesebb (egy szomáli ismerősöm alig 1-2 év után már le is lépett a magyar útlevelével Németországba).

De Pákó már jóval több mint 7 éve él itt, hogyhogy csak most?

2023. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!