Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A válságadót az érintettek ki...

A válságadót az érintettek ki fogják vetni a kisemberre nem?

Figyelt kérdés

És ezzel a 16 %-s kedvezménnyel megint a c kategóriások jártak jól, akik már így is az alomból élnek, vagy most én látom ennyire rosszul?

Akkor ez most miért jó nekünk?


2010. okt. 19. 08:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10:36 - amíg látom tönkremenni a körülöttem élő családtagjaimat, nem tudom, hogy gondolkodjak...
2010. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Orbán ugyanúgy a legalacsonyabb jövedelműeket sújtja mint eddig bármely más kormány.
2010. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 10:36!


Akkor Te bizonyára a "nagy emberek" kategóriába tartozol, mert én nagyon nem ugrálhatok a havi fizetésemből.


Osztom az előttem szólók véleményét, majd a multik az árakat kicsit megemelik, hogy tudják finanszírozni a kiesésüket.

2010. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

A kérdezőnek: az általad c kategóriásoknak emlegetett emberszerű élőlényeknek tökmindegy mennyi az adó, ha így állsz hozzájuk, azt is tudnod kéne, hogy a 16% adót a munkabér után kell fizetni, a munkabért munka után kapod, az meg náluk ismeretlen fogalom.


Hogy ki fogják-e fizettetni veled? Nos, nyilván. Eddigis kifizetted azt a pénzt, hiszen ott vásároltál... Drágább lesz a kenyér? Drágább lesz. Foghatod erre is, meg arra is. Drágább lesz minden? Amíg infláció van, addig biztosan. Éhen fogunk halni? Ettől biztosan nem. A szívinfarktus előbb fog végezni veled a rettegtetők által keltett félelem miatt. "Szlovák terroristák"... Az...

2010. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
de minek mégy a multihoz? Nme a multikhoz kell hordani anehezen megkeresett forintokat. Eddig sem így volt, aki nem jött rá, hátha észbekap. Bár, a multi ne fog árat melni, inkább leviszi a béka segge alá, csak vegyél...Nála vegyél. Egy -két rossz évet ő túlél, csak megtartsa a piaci pozícióját. A kis zöldséges előbb tönkre megy.
2010. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Könnyű mondani,hogy ne a multinál vegyél! Ha alacsony a jövedelmed,és bekell osztanod minden fillért,akkor nem veszel dupla árért a kis zöldségesnél,vagy a maszeknál kétszer annyiért. Főleg,hogy sokszor látom őket is a Tesco-ban vásárolni.
2010. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, - megint a bérből, ill. fizetésből tengődők képviselik majd a legutolsó állomást.

Meg kell nézni egy számlát, kimutatást, - vagy bármit, ami "hivatalos", - most is tele vannak különféle fantázianevekre elkeresztelt "járandóságokkal".

A, hogy több lesz ezekből öttel, vagy hattal, már nem hiszem, hogy bárkinek is feltűnne ezek után.

2010. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!