Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU támogatások helyett,...

Az EU támogatások helyett, miért nem kedvezményekkel segíti a tagállamok felzárkózását?

Figyelt kérdés

Én sohasem értettem, miért jó ez a segélyezés alapú támogatási rendszer, ráadásul a pénzt nem is költhetik akármire.Attól, mert csinálnak belőle autópályát, meg játszóteret, nem lesz sem Szlovákiában,sem Magyarországon osztrák szintű egy főre jutó GDP.


Ehhez tőke kellene, tőkésítés.Ehhez az kellene,legyen jó termékek, amiket helyben fejlesztenek ki és értékesítenek máshol.


Az EU nyugati tagállamaiban adókedvezményt kellene adni azoknak a cégeknek, amik kelet-európai termékek termékeit, félkész termékeit használják.Mondjuk egy 20 évig, annyi idő elég lenne a tőkésítés elindításához.


2023. okt. 23. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy ez versenyhátrányt jelentene a helyi cégeknek.
2023. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1#


Igen.Viszont a kelet-eus piacokon a helyi cégek vannak versenyhátrányban, mivel csak az elmúlt pár évtizedben születtek.Előtte nem léteztek, mint a Bosch, Alstom, Dreher vagy ezek.

2023. okt. 23. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó ötletet adtál most szerintem, mert a Viktorta-féle pusztításból kellene tanulni a többieknek. Sajna a jóindulat van, akinél visszaüt.
2023. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem először járj utána, hogy mire az EU pénzt, mert már eleve a kérdésed sem helyes.
2023. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az eu pénz eleve nem ilyesmire való.

Hanem a ner feltőkítésére, lölő jachjára es a 60 pusztai bírtok építésére.


Mivel az eu nem ezekre szánja, hanem a Magyar társadalomnak, ezert nem is jön többé sose onnan pénz.

Mert ov kijelentette, hogy az vagy az övé vagy nem kell 1 euró se.

2023. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!