Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikorra sikerül...

Szerintetek mikorra sikerül megszavazni az óraállítás eltörlését?

Figyelt kérdés
Mert évek óta szóba jön csak valami kifogással nincs megtárgyalva és nem születik döntés. Legutolsó amit hallottam hogy 2021 körül akartak dönteni csak jött a kovid és erre hivatkozva elhalasztották.
2023. okt. 24. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha abból indulok ki, hogy a mostani lesz úgy legalább a 10. tök utolsó óraátállitás, akkor, úgy sohanapján, talán.
2023. okt. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Amíg az EU létezik, addig nem fog sikerülni. Még egy ilyen apróságról sem képesek dönteni.
2023. okt. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2, nem kellene egy szuverén kormány ehhez, aki elég bátor, hogy szembeszálljon a birodalommal és hiába fütyül nekik Moszkva, izé, akarom mondani Brüsszel, úgyis azt csinálnak, amit akarnak? Mi, az, hogy egy a mi életünket befolyásoló dologban az EU-hoz idomolunk? Mi kell ide, hogy végre a saját lábunkra álljunk?
2023. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1# jól fogalmazta meg:).
2023. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem magyar politika hanem külföldi.majd ha unioszerte bevezetik, akkor itthon is be fogják automatikusan.
2023. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem Brüsszel miatt kell, hanem azért, hogy gördülékeny legyen az együttműködésünk a legfőbb gazdasági partnereinkkel, akik túlnyomórészt úniobeliek.
2023. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még legalább jó 10 évig csak terv szintjén marad, és akkor még lehet, hogy keveset is mondtam. A kovid után most a háborúra hivatkoznak. Mindig lesz valami, aminek okán elnapolják.
2023. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hmm, határozottan úgy emlékszem hogy külpol kategóriába tettem, de ezek szerint vagy eltévesztettem vagy áthelyezték a kérdést, mert emlékszem hogy az EP-ben fogják megszavazni, ezt mondták amikor a rádióban hallottam 2 éve h halasztottak. Bocsi.

Amúgy köszönöm a válaszokat.

2023. okt. 24. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tudod a választ, nem nagyon van mit hozzátenni.
2023. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3 Nem tudom, komolyan gondoltad-e vagy ironikusan, de tökéletesen egyetértek. 2-es voltam.
2023. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!