Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki a jobb politika...

Szerintetek ki a jobb politikai humorista?

Figyelt kérdés

Somogyi András vagy Pottyondy Edina?

Nekem kicsit mindkettő érdekes.


2023. okt. 24. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Orbán Viktor
2023. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen orbán engem is megtud nevettetni a badarságaival, de néha fel is bosszant az együgyűségével.
2023. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha Somogyi András fent van a választások között, akkor mindig a másik. Hogy egy csávó abból éljen meg, hogy állandóan középszerű karikaturistaként Győzikéből vált Orbánba? Hagyjuk már...
2023. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

#3 Ebben igazad van, de a másik lehetőség még Pottyondi.

Akkor viszont Somogyi nyer.

2023. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 hát nehezemre esik egyetérteni, de ellentétesen állást foglalni is. Pottyondit én nem igazán tekintem humoristának, emiatt csalóka az összevetésem.


Ezzel együtt nekem Somogyi mindennel együtt szellemesebb valaki, mint Somogyi. Amikor valakinek abból áll a fél munkássága, hogy "dicsák buksi", és kajak ezen kell röhögni a huszonhetedik standupon is, ott én szívfaszt kapok...

2023. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Potyond néha vicces, inkább meghökkentő összefüggéseket talál, már-már tényfeltáró előadás, és azért nevetünk olykor, mert leesik az "aha" élmény.


Az utóbbi időben Somogyi szintet lépett, már nemcsak paródizál, hanem ő is rámutat a fidesz és szavazói nagy ellentmondásaira.

2023. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Somogyi szintet lépett, már nemcsak paródizál, hanem ő is rámutat a fidesz és szavazói nagy ellentmondásaira."


Elfogadom, évek óta nem hallottam/láttam tőle semmit.

2023. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!