Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánkra vagy a Fideszre...

Mi Hazánkra vagy a Fideszre érdemes szavazni?

Figyelt kérdés
Mindkettő párt szimpatikus. De inkább Mi Hazánkos vagyok. Csak tisztában vagyok vele, hogy a Mi Hazánk a Fidesztől vesz el szavazókat. És félek, hogy a baloldal emiatt fog egyszer győzni. Nagyon nem akarok balliberális kormányt!
2023. okt. 24. 18:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok szivárvány propagadnát és illegális terrorista migránsokat! Pont amit a baloldal szeretne érthetetlen okokból.
2023. okt. 24. 19:04
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Én pedig minden olyan kormányt akarok, aminek nem a nagy ember a vezetője. ezért aztán nem értünk egyet.
2023. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Mindekettö egyformán rossz, idióta ötletekkel, a mi hazánk egy fokkal még rosszabb
2023. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De a baloldal miért akar migráns gettót az országból? Jó, legyen lmbtq, bánom is én. De viselkedni nem tudó migránsokat miért akarnak a nyakunkra hozni?
2023. okt. 24. 19:08
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
A mi hazánkra semmiképp.
2023. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Meg kell nézni, kinek van reálisan esélye nyerni egyéniben. Parlamenti választáson (vagy akár polgármester-választáson) fontos, hogy a Fidesz jelöltje nyerjen egyéniben, de listán nyomhatod MH-t, hogy biztosan a parlamentbe kerüljön.
2023. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
A mi hazánk rasszista párt vagy csak a szavazóik azok.
2023. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm. Ez egy jó taktika.
2023. okt. 24. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

A baj veled az, hogy beveszed a nagy ember ... propagandáját.


Senki nem akar migráns gettót, a nagy ember hoz be rengeteg muszlim vendégmunkást.


A szivárvány propagandát is a nagy ember találta ki, hogy legyen mivel ...ni az ellenfeleit.

2023. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 Azt nem tudom, hogy a párt rasszista-e, de én az vagyok. Nem szégyellem. Szerintem minden normális ember rasszista egy bizonyos fokig. Főleg, akik cigányok közelében élnek.
2023. okt. 24. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!