Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brit szakportál szerint a...

Brit szakportál szerint a budapesti volt az eddigi legjobb atlétikai világbajnokság. Érdemes volt megvalósítania a kormánynak?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 3. 15:13
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindegy most már?
2023. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen, valóban nagy reklám értéke van egy ilyen rendezvénynek, az emberek emlékeznek rá. Egyébként valaki meg tudja mondani a gugli nélkül, hogy hol rendezték a hasonlóan sikeres előzőt?
2023. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, minden szervezőnek ezt mondják, puszta udvariassági formula.

Ahogy a prosti is mindig azt mondja, hogy hú de élveztem veled, meg te aztán fú de jó vagy, és pont a te farokméreted a kedvence. :D

2023. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Engem - speciel - hidegen hagyott. Kérdés, hogy hányan voltunk így ezzel.


Tudom, hogy demagóg vagyok, de ilyenkor arra gondolok, hogy abból a pénzből, ami erre elment mennyi hasznosat lehetne csinálni az oktatásban. Tudom, hogy a nagy embernek esze ágában nincs jó közoktatást csinálni, de mégis ...

2023. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Mindjárt jönnek a Megafon-tanoncok.
2023. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Vagy ki tudja, hogy mennyit kapott ezért a mondatért, és az egész szarság egy hatalmas kampány volt, undorítóan csöpögött a nagy önfényezéstől, de nem bánom, elég kontraproduktív volt, mert kicsit túltolták a biciklit. :)
2023. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez olyan mint azok a bizonyos viccek hogy brit tudósok szerint xyz...
2023. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Konkrétan melyik britt szakportál szerint? Forrás? Időpont? Hiteles idézet?


Az M1 pont annyira hiteles, mint a 888. :D

2023. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, érdemes volt megvalósítania a kormányak. Iszonyatos összegeket lehetett közben lopni. Éppen ezért rendkívül káros volt megvalósítani az állampolgárok 90%-ának. A többi nagyrészt nem érintett, kisrészt elképesztően ól járt. Ja a sport? Hát igen, volt vagy százezer ember (1%) aki így úgy figyelemmel kísérte. Én is megtettem volna ha szakszerűen működött volna.
2023. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Én nem láttam belőle semmit, tv-m sincsen.

Nekem miért érte volna meg?

2023. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!