Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tessék mondani, most a balolda...

Tessék mondani, most a baloldali Schiffer András lett nem baloldali, vagy a nembaloldali MiHazánk lett baloldali?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 25. 09:25
 1/6 PMC Wagner ***** válasza:
31%
Schiffer András nem volt baloldali, inkább centristának mondanám
2023. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig, sokan itt Schiffert baloldalisággal szokták cimkézni -amit egyébként én is ellenzek, főleg a mostani nézetei végett-. De ez a kollaboráció, kiváltképp érdekes, abból a szempontból, hogy mégsem lehet más a politika?
2023. okt. 25. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod mi az az ügyvédi iroda?nem schiffer osztogat tanácsokat személyesen,ill pénzért dolgoznak tehát elvállalnak bármit ami a profiljukba vág.
2023. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3, és a MiHazánk tudta ezt?
2023. okt. 25. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon mást gondolok a világról mint amit Schiffer gondol, de szerintem Őt azzal vádolni, hogy megváltozna a nézete az túlzás, Ő mindig is maga a globalizáció és a globális kapitalizmus ellen szólalt fel, az hogy Magyarországon több politikai párt (köztünk Mi Hazánk, Fidesz, DK) rájött arra, hogy a társadalom nagy része az ellenzi a kapitalizmust és inkább támogatna egy erős/mély állami gazdaságot ennek hatására pedig eláltak a maguk jobboldaliságától az nem Schiffert változtatta meg, hanem a pártokat akik Schiffer gondolkodásmódjához már közelebb állnak.
2023. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én bevallom, hogy a 2010es években, vagy inkább a létrejöttekor, nagyon szimpatizáltam az LMP-vel és azzal az üzenettel, amivel létrejött. Erősen rendszerkritikusok voltak, erősen kritikus volt Orbánnal szemben is, aztán, azóta, hallgatva az "eszmefuttatásait", számomra rohadt nagy ideiológia fordulat következhetett be Schiffernél, mert ma már aboszlút nem szavaznék rá, mint politikus, és egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül az orbáni politikának egyes részeit akarja igazolni -mégha, mentségére legyen mondva, nem is mindenben ért vele egyet, de javarészt igen-.
2023. okt. 25. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!