Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A www.kuruc. Info hírportál...

A www.kuruc. Info hírportál hiteles vagy sem?

Figyelt kérdés

Amikor a kurucról linkel az ember ide vagy különböző fórumokra cikket mindig van, aki gyorsan hozzászól és közli, hogy a kuruc.info nem hiteles, a kuruc.info hazudik. Tudom, hogy ez a legkönnyebb és a legkényelmesebb válasz. Meg is értem, hogy egyesek ezt írják. Lehet el is fogadnám, ha mutatnának egy olyan oldalt, ami a www.kuruc.info hazugságait leplezi le. Egész biztos vagyok benne, hogy létezne ilyen oldal, ha a kuruc hazudozna.


Mutassatok nekem három kuruc.info cikket, amiről egyértelműen, bizonyíthatóan kiderült, hogy hazugságot állított. Gondolom nem túl nagy kérés, ha egy hiteltelen hírportálról van szó.


2010. okt. 19. 12:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
44%
én olvasom és hasznosnak tartom, de tudni kell olvasni. inkább blog, mint híroldal, mivel magánkommentel, nyelvezete olyan amilyen. de ahol forrásokat közöl azok nem hazugságok. vagy mikor volt az mikor zsidók örvendeztek a katasztrófán azt is Hering Józsi fordította aki sok évet élt kint, itt ezen az oldalon volt egy izraeli aki alátámasztotta amiket fordított, 1-2 pontatlanságot mondott csak.
2010. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
32%

Mindig mindenre hivatkoznak, így nem a kuruc.info-t kell hibáztatni, ha valami nem tetszik. Persze ez a legkönnyebb és legkényelmesebb, de aki ilyet mond, az vette valaha is a fáradtságot, és utánan nézett a forrásoknak? Természetesen nem, csak mindneki ugat, hogy a kuruc az jajdekirekesztőfaszisztaszemétládapuruttya.


(Jó, nem lehet midnenki 100%-ig megbízható, ahogy például a Challenger is felrobbant, de még így is nagyságrendekkel hitelesebb mint az egész magyar(?) média együttvéve.)

2010. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
26%
Utolsóhoz azért hozzátenném, hogy a Magyar Nemzettel azért eléggé holtversenyben van.
2010. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
nincs 3 ilyen oldal. nincs 1 se. Viszont van pár száz ezer ember, akit roppant zavar. Ez nem függ össze a hitelességgel - ha mégis, akkor fordítottan arányos.
2010. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ezek szerint kijelenthetjük, hogy a [link] hírportál hiteles?
2010. okt. 19. 13:02
 6/42 anonim ***** válasza:
54%
Bizonyos dolgokban messze hitelesebb, mint a többi portál, így a cigány és zsidó hírekben feltétlenül. A hazai politikáról szólócikkekkel már kritikusabb vagyok, ott már sok az anyagkavarás.
2010. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%
egyáltalán nem.
2010. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
34%
13:09 tessék, te vagy az élő példa, aki beböfögi, hogy nem, de egy nyomorult érved sincs
2010. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
46%
Amelyik hírportál Hitler tanait követi, az aztán nagyon hiteles egy oldal lehet...
2010. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
49%

Hiteles.

Csak manapság a dolgok úgy mennek, hogy:

- Rózsadombról osztani az észt, hogy mi történik Borsod megyében ("rasszista a magyarok nagy része"): politikailag KORREKT

- az igazság kimondása, a gyerek nevén nevezése ("rasszista a cigányok nagy része"): politikailag INKORREKT

2010. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!