Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor Elnök egészségi...

Orbán Viktor Elnök egészségi állapota? Mitől roggyant így le ez az ember? Az okt.23.-i beszédét csak félig meddig figyelve hallgattam, de mintha már beszélni is alig tudna folyékonyan. Demencia vagy csak nem pihente ki magát?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Aki ezt tudja, az nem meri elmondani neked.
2023. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nincs ilyen....
2023. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, lehet rosszul hallottam, amúgy most hány kiló lehet körülbelül?
2023. okt. 26. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Biztos hogy több kiló, mint amennyinek lennie kéne. Az ideális az olyan 50 lenne. Az éheztetés kiváló módszer a megtorlásra. A fejében mindig is voltak bajok, de pont ezzel fogja meg az aljanépet.
2023. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Szerinted nincs.

2023. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gusztustalanul el van hízva, ez azt mutatja, hogy mennyire igénytelen és vagy anyagcsere és emésztőszervi probláémkat sejtet. Az állandó nyelvöltögetése, köhécselés idegrendszeri elváltozásra utalnak. A folyamatos hazudozása és a mérhetetlen kapzsisága és hatalomvágya pedig pszichés betegségre utal. És ezek csak azon nyavalyái amik nyilvánvalóak.
nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínűleg mivel van pénz ezért nem nagyon figyel az árakra és a minőségre csak az ízekre.
márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!