Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "szuverenitásvédelmi"...

A "szuverenitásvédelmi" törvény szerintetek is a független hazai sajtó kicsinálásáról fog szólni?

Figyelt kérdés
A "gyermekvédelmi" törvényről is előtte meg lehetett mondani, hogy az lmbt kisebbség ellen lesz majd, ez van a mostani ködhintéssel is. Pl. a Telexre valószínűleg rányomják majd a "Külföldi ügynök" pecsétet és ha én támogatom, akkor én is külföldi ügynök leszek?

2023. okt. 26. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, hanem az EUs támogatásunk végleges megszűnéséről és, hogy 5 év múlva is azt halljuk majd Navracsics elvtárstól, hogy 3 hónapra vagyunk az EUs pénzektől, 3 hónapra...
2023. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: Nekem is ez ugrott be elsőnek, hogy pápá, suska...
2023. okt. 26. 09:48
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

"A "szuverenitásvédelmi" törvény szerintetek is a független hazai sajtó kicsinálásáról fog szólni?"


Természetesen. A céljuk ez, az más kérdés, hogy szerintem nem fog sikerülni.


"... a Telexre valószínűleg rányomják majd a "Külföldi ügynök" pecsétet és ha én támogatom, akkor én is külföldi ügynök leszek?"


Nem így fog működni, hanem a külföldi támogatást nem akarják majd engedni. Ha te magánszemélyként támogatod, abból se nekik, se neked nem lesz bajod.


Épp ezért nem gondolom, hogy sikeres lesz ez a "hadművelet". A kormánykritikus sajtót egyre inkább a saját olvasói tartják el, ami tkp egy egészséges folyamat. Az egy másik kérdés, hogy ha a lakájmédiát is az olvasóinak kéne eltartaniuk, gyakorlatilag az összes megszűnne pár hónap alatt.

2023. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hypno ***** válasza:
50%

#3


Jelen állás szerint 15 milliárddal emelik a lakájmédia támogatását.

2023. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Szuverenitásvédelem, te jó ég, mekkora hülye duma. Ez tipikusan azoknak a falusi nyugerreknek és közmunkásoknak lett kitalálva, akik nem is ismerik ezeket a szavakat, viszont látnak mögötte valamit, ami "nemzethy", és rögtön felcsillan a szemük a pörköltszaftos trikóban és a Nagy-Magyarországos sapkában.


Egyébként pedig részben erről is szól, bár nincs rá szükség. A fidesz főleg a kevésbé iskolázott emberektől szedi be a szavazatot, akikkel bármit el lehet hitetni, akiket félelemben lehet tartani, akiknek az önálló gondolkodás túlmutat a szellemi képességeiken, ezért nincs szükségük kinyírni a független, vagy ellenzéki sajtót, hisz eleve nem akarják a hívek befogadni a tényeket.

2023. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3. Ez inkább az ellenzék ellen jó, mint ahogy már próbàltak is ebből műbalhét csinálni, pl. Márky-Zaynál.


5. Plusz a véleménybuborèkban élő mélymagyar " értelmiségnél" akiknek automatikusan orgazmusuk van a nemzeti, meg szuverenitás szavaktól.


Gondolom a propagandisták most azért hallgatnak, mert nem kaptàk még meg a kommunikációs paneleket erről. 🧐

2023. okt. 26. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mégis miért csinálna ki ez a törvény bármit is? A transzparencia sosem csinál ki senkit, ha nincs bűnös rejtegetni valója.
2023. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Vigyázz, mert ha nem a "transzparencia"lesz a hívószó, nem jár a zsák krumpli. Én pl. a Kesma transzparenciájára lennék kíváncsi, hol találom?
2023. okt. 26. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8: Nyilván nincsenek titkok külföldi finanszírorói, tehát nem találhatod sehol.
2023. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Gondoltam. :D
2023. okt. 27. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!