Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmenekültök a 2026-os választ...

Elmenekültök a 2026-os választások előtt, vagy reménykedtek még a kormány váltásban?

Figyelt kérdés
Én már feladtam, biztos hogy elmenekülök előtte.

2023. okt. 27. 06:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

2018ban látszott totális médiakontroll, osztogatások, lőrincke 100 milliárdos vagyongyarapodása, brutál korrupció, lázár, szíjártó stb stb felsorolni is sok lenne a magyar népet nem zavarják.

Itt már nem lesz változás, a magyar népnek ez a rendszer kell, akkor ez kell.

2023. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%
10# csak nyugodtan menjenek és menjetek!!!
2023. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
12, már kint vagyok, múltidő, megtörtént és folyamatosan jönnek, sokan, tök nyugodtan. Szerintem, aki kijön mindenki nyugodt.
2023. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
Én nem megyek, nekem itt vannak a családom, barátaim. Amúgy szerintem az átlagembernek korántsem annyira szar a helyzet, mint itt az oldalon a károgók állítják. Mi sem vagyunk gazdagok, de jól boldogulunk a családdal. Mindketten dolgozunk, 2 iskolás gyerek van. Panel, 2 autó, nyaralni is voltunk, tudunk megtakarítani. Szóval nem panaszkodom.
2023. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
3) Ma már a legtöbb olyan országba, ahova kiszoktak vándorolni az emberek, nem kell útlevél.... Nyugat-Európába egyedül Nagy-Brittaniába kell, azon kívűl csak a tengeren túlra.... Szóvak nem valószínű, hogy ez összefügg, egyébként útlevelet időpont nélkól is lehet kérni.... én félóra alatt elintéztem időpont nélkül....
2023. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

Én egyenlőre maradok, de én a szerencsés réteghez tartozom.

Ház van, autó van, gyermeket nem tervezek vallani.


Ha lesz egy párom, aki viszont szeretne gyereket, biztosan elmegyünk.

2023. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%

A jelenlegi kormányt esélytelen megbuktatni, hogy ha az ellenzék össze fogna még akkor sem sikerülne. Hiába mondják hogy a magyarnép az birka, és nem mer kiállni sajátmagért, van egy pont, ahol már a magyarok sem fognak lenyelni mindent. Csak időkérdése és ebből forradalom lesz.

Párhete néztem egy külföldi hírcsatornát, ahol német politikusok beszéltek az Orbánkormányról, azt volt a lényege, hogy a Fidesz saját magát fogja megbuktatni, még 2026 választások elött.

Egyre intenzívebbek a tüntetések a kormány ellen, és ezt a Fidesz is érzi.

Én is úgy vagyok az egésszel, hogy várok, de ha szükséges, akkor párhónap alatt eltudok menni az országból.

2023. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 readymix ***** válasza:
28%
5-ös Igyekezz, mert a Huxit után, ha lezárja a Felcsúti Ramszesz a határokat, akkor még nehezebb lesz lelépni. Ez gránitszilárdan bekövetkezhet és 2026-ig bőven van is erre ideje az Orbánnak előkészíteni. Ezen dolgozik. Csak sokan nem veszik észre, nem látják előre a goebbelsi forgatókönyvét. Úgyhogy hajrá!
2023. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 readymix ***** válasza:
57%
14-es Pont a hozzád hasonlókra van szüksége ennek a rendszernek. Annyira azért okosak, hogy megelégedjenek a sok-sok tejjel, amit leszívnak a helótákról, de ne nyírják ki a tehenet. A gond az, hogy ez a réteg is egyre szűkül. Gondolj a gyerekeidre is!
2023. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 readymix ***** válasza:
0%
7-es Ez után a rendszer után nem is lehet csodás. Mindent lebontottak.
2023. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!