Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmenekültök a 2026-os választ...

Elmenekültök a 2026-os választások előtt, vagy reménykedtek még a kormány váltásban?

Figyelt kérdés
Én már feladtam, biztos hogy elmenekülök előtte.

2023. okt. 27. 06:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
96%
"Egyre intenzívebbek a tüntetések a kormány ellen" Hol zajlanak ezek az egyre intenzív tüntetések?
2023. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%

Látta, múltkor pár embert lázengeni a Karmelitánál!

..talán az elégedetleneket várták!😄

2023. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
24%
Én éltem nyugat Európában (Hollandiában) 3 és fél évet, megszedtem magam, vettem itthon egy lakást, meg van mindenem jól fizető munkám.. Ezek után minek menjek külföldre? Amúgy azt hiszitek, hogy a nyugati politika olyan tökéletes?? Ahhhh... Ha tudnátok!
2023. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%

✅️ Nyugodt vagyok.

600e-1millió a bevétlem /hó

Feleségemnek 220e gyed-en van, ha dolgozik kb. 350e


Átlag 6 napot dolgozom havonta.

Viszont most 1.5 hónapig 3 napot dolgoztam hetente.

De mostantól 5 hónapig, nem dolgozom. Hanem pihenek és egy új projekten fogok dolgozni, heti 3 nap naponta 8-9 órát.


Van diplomám de megyeszékhelyen ahol élek csak elmaradott, proli környezetben vannak munkák. Így jobb, h vállalkozó vagyok.


Éltem külföldön nem volt könnyű.

Más világ. Jó, h a pokitika nem mászik bele az emberek életébe. Jó, h sokkal több az értelmiségi. Jó, h ha valami siker ér, pénzem van, új kocsim lesz stb. akkor tényleg nem irigyek, nem gyűlölnek miatta, nem beszélnek ki.


Ha most kimennénk már családdal akkor előbb felsőfokon megtanulnánk a nyelvet. Lenne kb. 2-3 év mostantól.

Csinálnék valami szakmát, mert a diplomámhoz még a felsőfok is kevés lenne, tudom, h így van.

Ingatlant kiadnám.

De onnantól, h kimegyünk kb. 5 év lenne az integráció, akkcentusokat megérteni, felfejlősni úgy, h diplomámal tudjak dolgozni. Vállalkozói melléktevékenységet kialakítani főállás mellé, kiismerve az ottani rendszert.


Szóval ez úgyis 8-10 éves projekt, h jómódú vagyok, lenne rá pénzem. Másképp is ki lehet menni de akkor meg daráló, ki lehet bírni de az szenvedés.


Amit el tudnék érni ha kinegyünk. Stabilitás, előre tervezhetőség, jó egészségügy, több pénz.

De mire oda jutnék, hogy már jól érzem magam, révbe ért a dol az elkezdéstől 8-10 év.

Amihez nehéz motivációt találni, mert most is jól érzem magam, több a kilátásom mint az átlagnak. De mégse lehet annyira előre tervezni, mégis kiégett a legtöbb ismerősöm, mégis mindenhol ott a negativitás, irigység, gyűlölködés, proliság ha nem vállakozóként dolgozom hanem diplomámmal.

2023. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!