Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindig ellene voltam Orbán...

Mindig ellene voltam Orbán kerítésének és migránsellenességének, de lehet hogy mégis neki van igaza?

Figyelt kérdés
Németországban elég nagy felfordulást csinálnak a Hamász mellett tüntetők.

2023. okt. 30. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Nem helyeslem Orbán álláspontját.
Ebben támogatom Orbán véleményét.
Tartózkodom.
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Bizony neki van igaza. Emberevő migránsok támadtak Európára, keresztény, európai gyerekek vérét isszák.
2023. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Én nem gondolom, hogy ne lenne ebben a témában igazság abban, amit mond, engem inkább a populizmus túltolása zavar amikor bevándorlókról van szó.

De ez legalább megalapozott, ezt 2015-ben is így láttam. A többi ellenségképe viszont nettó hangulatkeltés.

2023. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, de érdekes módon ïgy is bejönnek a migránsok tömegével, amit nem nagyon értek miként lehetséges.
2023. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Orbánnak nincs kerítése meg esze se sok. Ha a határkerítésre gondolsz az Toroczkaié.
2023. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Orbán Viktornak ebben is igaza volt, mint sok mindenben.
2023. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Arra az Orbán fél álláspontra gondolsz, amelyik épp most akar többszázer ázsiai vendégmunkást betelepíteni?
2023. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a kerítésre gondolok es az illegális bevándorlókra, a többszázezer vendégmunkás az egy másik dolog.
2023. okt. 30. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:

"a többszázezer vendégmunkás az egy másik dolog."


Ez az, hogy itt járunk, hogy a sok hülye máig nem tudja felfogni, hogy megint más az, hogy papírokkal jön, mert dolgozni akar, meg megint más , hogy rendőrre támad.

2023. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Miben lenne más? Hisz már Afrikából is toborozzuk őket. Nyugat-Európában pedig pont ugyanazok a tisztes és böcsületes vendégmunkások vannak.


Abban azért igaza volt, mikor lenyúlta a Jobbik ötletét a kerítésről. Még ezt se magától találta ki. Azt meg már kényelmesen el lehet felejteni, hogy előtte még a Közép-Európa legnagyobb mecsetét akarta felépíteni, százezrek mászkáltak át ellenőrzés nélkül az országon, és a pályaudvart is hetekre elfoglalták.


Az mondjuk nem értem mit értesz "illegális" alatt. Hisz akiket a nagy plakátolás közepette titokban befogadtak, az mind legális. A legális letelepedési kötvényt is olcsóbb megfizetni, mint a börtönökből szabadon engedett embercsempészeket, főleg hogy azt a pénzt aztán kamatosan visszakapták. Azok is legálisak, akik egyszerűsített honosítás keretében jutottak állampolgársághoz, miközben se magyarul nem tudnak, se magyar felmenőkkel nem rendelkeznek. Vendégmunkásként is legálisan idejöhet bárki, akiket aztán nem is lát többet a munkáltató.

2023. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy hiába van ebben igaza Viktornak, ha ilyen korrupt és ennyit lop a bagázsa, hiteltelen lesz miatta.
2023. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!