Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek nem fordul...

A fideszeseknek nem fordul fel a gyomra attól, hogy Orbán azt a VOX-os Abascal-t támogatja, aki a fő hangadója a katalán függetlenségi törekvések elnyomásának?

Figyelt kérdés
A Fidesz miért nem tud szimpátiát érezni a katalán nemzeti függetlenségi törekvésekkel?

2023. nov. 1. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és bizony ez nekem sem tetszik
Fideszes vagyok és nekem tetszik a katalán ügy iránti fideszes közöny
Nem vagyok fideszes és fel is fordul a gyomrom ettől
Nem vagyok fideszes, de ebben egyetértek Orbánnal
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A katalán nép olyan egy egységsugarú fideszesnek, mint az ukrán, nem tekintik valódi nemzetnek.
2023. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem baj, ha pillanatnyilag nem a katalánokat érzem a legnagyobb problemának?
2023. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,

Nekem attól kellene hánynom, hogy mi Orbán véleménye a katalán függetlenségi törekvésekről? Te ezt tényleg komolyan gondolod?

2023. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell nekünk ebbe beleavatkozni, az ő dolguk.
2023. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Oroszország komplett Ukrajnai városokat tüntet el a föld színéről.


Fideszjobbágy reakcio:


“Nem kell nekünk ebbe beleavatkozni, az ő dolguk.”


A Hamasz 1000+ zsidót h gyilkol meg egy nap alatt.


Fideszes reakcio:


“Nem kell nekünk ebbe beleavatkozni, az ő dolguk.”


Az izraeli hadsereg apokaliptikus pusztítást végez Gázában.


Erre a fideszes:


“Nem kell nekünk ebbe beleavatkozni, az ő dolguk.”


A VOX vezére nem akar amnesztiát adni a katalán függetlenségért küzdő politikusoknak.


Az M1-es tévénéző reakciója:


“Nem kell nekünk ebbe beleavatkozni, az ő dolguk.”


Ember, van bármi az ársapkás csirkefarháton kívül, ami megmozgatja a gondolataidat?

2023. nov. 1. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Abascalnál sokkal vállalhatatlanabb szövetségesei is vannak Orbánnak.
2023. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

#5

Nem jó, mert a fideszjobbágy azt mondja az ukrán helyzetre, hogy a ruszkiknak van igaza, és tapsol az oroszoknak, Gázára azt mondja, hogy a zsidók megérdemlik. Ezek retardáltak, nem tűnt fel?

2023. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

A spanyol szocdemeknek meg attól nem fordul fel a gyomruk, hogy a miniszterelnökük, Pedro Sánchez éppen a saját hazáját akarja felbomlasztani, csak is azért, hogy hatalmon maradhasson.

Na látod, nézőpont kérdése.

(Nem, nem vagyok orbánista jobbágy.)

2023. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
A #8 válaszolónak van maximálisan igaza. A spanyol miniszterelnök éppen szétverni készül Spanyolországot csak hogy hatalomban maradjon, még a pártján belül is van aki nem akarja ezt és ki is fejezi. Amúgy meg nagyon érdekelne mi lenne a Brüsszeli és a magyar ellenzéki, baloldali reakció, ha Magyarországon akarna amnesztiát adni a kormány (mondom a KORMÁNY, és nem egy BÍRÓSÁG) valakinek. Kb a világtérképről való letörléssel fenyegetőznének. Amnesztia semmilyen jogállamban nem működhet. Azt az ítéletet már meghozta egy bíróság, a kormánynak meg sehol nem feladata az ítélethozás, arra ott a bíróság. Ez nem katalán kérdés.
2023. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 szerintem az átlagfideszes baromira nem gondolja azt a gázai helyzetről, hogy a zsidók megérdemlik. Ezt inkább a balosabb emberek mondják, Európa nyugati felén legalábbis így van. Ők a legnagyobb palesztin barátok.
2023. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!