Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen magyarellenes ellenzéki...

Milyen magyarellenes ellenzéki pártok vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5%

Látom nagyon lepontoztak.

De ennek pusztán az az oka, hogy az oldal felhasználóinak nagy része tizenéves liberális, aki 2010 előtt még túl kicsi volt és nincsenek releváns emlékeik korábbról, így mindent ami 2010 előtt volt kizárólag csak a DK, Momentum stb pártok elbeszéléseire alapozza. És mivel az én válaszom történetesen nem egyezett a DK, Momentum, Jobbik stb direktíváival ezért piros kezeztek. Viszont én már 2010 előtt is követtem a politikát, illetve én konkrétan beszélgettem is még ilyen echte tipikus régi vágású ballib törzsszavazókkal is a VII kerületből.

2023. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Vajon hány évtizeden keresztül állja meg a helyét a "mé, gyurcsány jobb vót?" érvelés? Én egyet sem adtam volna neki, de lassan másfélnél tartunk, és szemmel láthatóan még mindig ez a duma az aduász.
2023. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

#12


Addig fogja megállni a helxét amíg a ballib szabazók a DK kezébe adják az ellenzék vezetését, ezzel biztosítva a fideszes kétharmadot.


Szóval igen, Gyurcsány tehet róla, mert miatt nyeri meg Orbán sorozatban a valasztásokat. Ha végre elkotródna a politikából a bandájával együtt, akkor végre lenne komoly esély megbuktatni a Fideszt és véget vetni ennek a kaffkai banánköztársaság putri kormánynak.

2023. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!