Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy éreztétek magatokat,amiko...

Hogy éreztétek magatokat,amikor elsöprő győzelemmel nyert a fidesz a választásokkon 4x is ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 10:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Nyertünk. Mi. Vagyis én nyertem. Végre 1x az életben nyertem.
2023. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Együtt sírtunk a barátaimmal és reménytelenségünkben megpróbáltuk felvágni az ereinket egy kanállal. Az krva erős kép lett volna.
2023. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Én inkább az országot sajnáltam és sajnálom Orbántól ahogy rátelepszik.

Nincs bennem öröm amikor nyer valamelyik párt, mert szükséges rossznak tartom a politikusokat.

2023. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%
Telibefosom :D
2023. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Alternatíva hiányában mást várt valaki?
2023. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%

Tiszteletben tartottam a szavazók akaratát, és örültem a demokrácia győzelmének. Bár a kampány mocskos volt, a szavazás eredménye tiszta, magas részvételi aránnyal. Nem volt mibe belekötni.


A teljes ellenzéki banda szégyene, hogy nem vállalták a vereséget. Végleg elásták magukat, A-Z kipróbáltak minden lehetőséget, ALKALMATLANOK bármire. A teljes garnitúrának mennie kell. aki még mindig rájuk szavaz, az ugyanolyan hüly, mint egy fideszes.


Ha MZP nem zagyvál össze-vissza, és az ellenzék is a békét skandálja, akkor talán a 2/3 megakadályozható lett volna, de a fidesz győzelem megkérdőjelezhetetlen. A nép akarata győzött, folytatódik a fidesz politika. Ez van, menni kell tovább. Ha lesz alternatíva, akkor lesz változás.

2023. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Mód felett bánatos voltam, az eredmény láttán.
2023. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 KiMaMi válasza:
95%
Azt éreztem, hogy a hullámvasút, amire felültettek továbbra is a mélybe fog zuhanni, pedig rohadtul szeretnék felfelé is menni, és azok tették jól, akik menet közben kiszálltak...
2023. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Hazaszerető magyar emberként rosszul érintett, hogy továbbra is Európa egyik utolsó nyíltan pedofilbarát pártja fogja vezetni az országot.
2023. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%
Valaki annak szorított, hogy a nyíltan pedofil ellenzék kerül hatalomra.... hm.
2023. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!