Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy éreztétek magatokat,amiko...

Hogy éreztétek magatokat,amikor elsöprő győzelemmel nyert a fidesz a választásokkon 4x is ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 10:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Ismét nyugtáztam hogy nem demokráciában élek.

Orbánnak és Putyinnak sikerült módszeresen felszámolnia.

Látszatra igen, minden szép, de a mélyben nincs meg a sajtó szólás szabadság, saját választási törvényt írtak, alkotmányt eltörölték egy ráerőszakolt alaptörvényre, hatalmi ágak széjjelválasztása, társadalmi érdekcsoportok beleszólása stb. stb.


Ebül jött jószágnak ebül kell elveszni Orbántól.

2023. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

10# a pedofilozást egy fideszes szájából hallani nagyon vicces

Miközben a fidesz soraiban vannak a legnagyobb pedodofilok

( Kaleta)


Illettve a fidesz soraiban vannak a legnagyobb drogos b#zik(Szájer Józsi)

2023. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
I got angry with people who didn't vote Peter Mark Zay.
2023. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
16%

Kaleta?:))) Ha legalább vennéd a fáradtságot és utánanéznél, nem vennél be minden maszlagot.

Ma már csak, az egybites baloldaliak Kaletáznak, akik abban is hisznek, hogy öszöd igazságbeszéd miközben Jámbort meg Pulait éltetik.


Dehát mit várjon tőletek az ember a bukáson kívül?

2023. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Orulok, na nem azert mert fideszes vagyok, hanem azert mert azt a sza..rt amit letrehozott, az o nyakaba landolt.... kuszkod is rendesen, folyamatos hazugsagokbol hazugsagokba megy a fidesz, es egyszer ki fog bukni... csak ki kell varni

Rogan arca mindent elarult....

2023. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Závecz elsöprő győzelmet ígért, átvert. Már benne sem lehet bízni.
2023. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Beszìvtam
2023. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

2010 kapcsán szerintem senki nem lepődött meg, senki nem vitatta el.

2014-ben már látszódott, hogy zsiványságok vannak hisz bár félmillióval kevesebb szavazatott a fidesz, félmillióval meg többet az ellenzék mint előtte, ugyanúgy kétharmaduk lett az új választási törvénynek hála. De még ezt se éltem/éltük meg rosszabbul, mint bármilyen hagyományos választást.

2018-ra már sok hülyeség felhalmozódott és az ellenzéki együttműködés még gyerekcipőben járt. Itt az volt a meglepő, hogy ugyanúgy tartotta magát a kétharmad (merthogy kormányváltást már akkor sem lehetett remélni, hülye aki másként gondolta).

2022 volt ténylegesen lesújtó, hisz kormányzati hülyeségből nem lett kevesebb, de az ellenzék elvileg már összeszedte magát. Hát mégsem.

De mind közül a legszomorúbb és legkeserűbb az az, hogy 2022 lényegében a fideszes 2006 volt, azaz jól tudható hazugságokkal nyertek, aztán mindennek az ellenkezőjét csinálták, amit ígértek, miközben rohadtul rossz eredményeket produkáltunk (és produkálunk most is) nemzetközi összehasonlításban. De most, hogy már 1 kerek éve csökkennek a reálbérek is, úgy látszik, hogy a fidesz nem vesztett a támogatottságából. Eddig is lehetett tudni, hogy a fideszesek nem kritikusak a saját pártjukkal szemben, de ennek eddig az volt a (vélt) oka, hogy az életszínvonal az nő. Hogy kinek köszönhetően és milyen mértékben az vita tárgya, de tényszerűen nőtt és ezt az emberek jutalmazzák. Most viszont, hogy minden elsz*ródik, miért jutalmazzák ugyanúgy?! Miért nem fogalmaznak meg igényeket?!

A választási eredmények még hangyán, az azok után leszűrt tanulságok miatt egy szóval tudnám leírni, hogy mit érzek: lemondóan.

2023. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hogy pusztuljon az ország. Κurvára elegem van az országból. A kommunista diktaturáról nem tehettek az emberek, de a mostani diktaturáról igen. Ez egy reménytelen prímitív néptömeg. Már kicsit sem vagyok büszke arra hogy magyar vagyok.
2023. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Felébredtél hogy volt egy szavazás ?

(eddig aludtál vagy hogy került ez a kérdés ide ?)

2023. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!