Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem az ellenzékieknek...

Nem értem az ellenzékieknek miért jó örök vesztesnek lenni?

Figyelt kérdés
Az értelmesebb réteg idehaza is jól meg tud élni, ezért nincs oka külföldre menni.

2023. nov. 5. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Azért érdekes lenne megtudni: mit akarsz, mert van egy kérdésed és hozzá a magyarázat. A 2 dolog nem függ össze.

"Nem értem az ellenzékieknek miért jó örök vesztesnek lenni?"

"Az értelmesebb réteg idehaza is jól meg tud élni, ezért nincs oka külföldre menni."

dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
0%

Nem örök vesztesek.

Bármelyik választás hozhat változást.

dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Vicces..

Mintha a kérdező nem 100%al venné drágábban a kaját.

Mintha a fideszesekre ez nem lenne érvényes. A 100%os kaja ár emelés.

Nevetséges vagy kérdező!

dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Pofozógépek lettek, de ezt csak(!) maguknak köszönhetik.

Annyira azért nem jó a Fidesz, hogy most már a negyedik ciklusát is zsinórban vigye.Elég szomorú ez.

dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Na és örök szélkakasnak lenni, hiába nyalni, gondolatokat örökre száműzni milyen? Én ezt soha nem fogom megtudni, csak elméletben képzelem el. És már ettől hányingerem támad. Az emberek különbözők.


Az értelmesebb réteg szenved, mert van ízlése. Csak nem akar külföldre menni, mert nem szeretné, ha az ország megszűnne.

Kérdező akiről te beszélsz (jól meg tud élni), az nem értelmesebb, hanem beállt a sorba és buzgón túltesz bálványán. Gondolata nincs, értékrendje nincs, ő azt képzeli, a pénz boldogít. Azért képzeli, mert fogalma sincs, mi a boldogság.

dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden társadalmi csoportosulás szokott valamikor ellenzékben lenni.
dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!