Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Puzser Robertrol...

Mit gondoltok Puzser Robertrol? Nektek is tetszik ez a fajta beszedstilus az az oszinteseg amit képvisel ?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el komolyabban hallgatni sok szempontból igaza van .

Tetszik ez a fajta onkritika ami hiányzik a magyar társadalomból.



2023. nov. 9. 11:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%

Igazából teljesen mindegy, hogy mit gondolok róla, teljesen mindegy, hogy mit mond, és teljesen mindegy, hogy igaza van-e, vagy sem.

Nem tőlünk lesz alacsonyabb az infláció, kevesebb kivándorlás, vagy működőképesebb ország.

2023. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Bohóc.
2023. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Bunkó proli, kb mint Bayer, csak ő a másik oldalon nyomja fullba a kretént.
2023. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Mond néha nagyon jó dolgokat, meg hatalmas kreténségeket is. Szoktam hallgatni, de kritikával.
2023. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az oszinteseg nem prolisag szerintem.


Végre valali aki kívül al a Gyurcsány Orban narativan.

Elég egyedi a stílusa és van onkritikaja itt Magyarországon ez ritka dolog .

2023. nov. 9. 12:08
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Suttyó proli, akinek az egyetlen érvelési technikája, hogy üvölt, emellett mindenről véleményt mond, miközben semmihez sem ért, a legtöbb témában kis túlzással fogalmazva féltudása van, de leginkább az sem, és hülyeségeket beszél. Az, hogy van amiben igaza van, véletlen egybeesés.


Emellett a Fidesznél is szektásabb követő tábora van, akik mindent kritika nélkül átvesznek tőle.

2023. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Igazi bölcsész. Ki mer mondani dolgokat, amiket mások nem. Aroganciáját részben megértem, nehéz lehet szembe hugyozni a széllel.

Nekem valami olyan érzésem van, hogy körbe van véve konformista, szűk látókörű hazugságokkal, amik irritálják, és csak a sajátos beszédstílusával tudja lerántani róluk a leplet.

Vannak túlkapásai, van amikor elönti a "vörös köd", a haverjai ezt egész jól tolerálják.

2023. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6# de látod mint gondolom ellenzéki ember az írásod alapján te is azt vallod mint a Fideszesek vele kapcsolatban és ez lehet furán hangzik de egy kritikus hiteleseget növeli hisz bizonyítja hogy értek alapján kritizál nem politikai párt alapján
2023. nov. 9. 12:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

8:

Én nagyon sokszor egyetértek vele, de sokszor meg nem. Nem ez a bajom vele, hanem hogy tipikusan az azember, aki felületes ismeretek alapján mond nagyon határozott véleményt mindenféle témában. Nem igazán elvei vannak, hanem megmondani szeret, bármilyen témában. Emellett nagyon erősen érzelemvezérelt, ha valakire megsértődik (pl. Karácsonyra), akkor akár teljesen szembemegy azzal is, amit korábban vallott, csak hogy szidhassa.

2023. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én inkább azt mondanám vannak tulkapasai amikor mint szonok túlzásba visszi .


Pl most állandóan ezt a feudális Magyarországot emlegeti és hogy a magyar társadalom támogatná hogy Orbán király legyen minek a színjátszás.

Mert szeretjük ha irányítanak minket félünk a demokraciatol mint társadalom.


De volt pár hete is egy jó műsora a palesztin izraeli konfliktusrol és a politikai iszlamrol ott elege úgy éreztem felnyitotta a szemem sok dologgal kapcsolatban amit pl nemtudtam az iszlamrol


Szerintem elég jól beszél persze nem érthet mindenhez ez nyilvanvalo

2023. nov. 9. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!