Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar gyerekek jövője, az...

A magyar gyerekek jövője, az az, hogy Aki tudja, szedje a sátorfáját?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 10. 06:56
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
44 évesen döntött a külföldre költözés mellett. Azt mondja, feleségével azt akarták, hogy három gyermekük minőségi oktatáshoz jusson, és ezért bármilyen árat hajlandók megfizetni. „Tökéletesen mindegy, mi a munkám, a lényeg, hogy legyen esélyük egy normális felnőttkorra” – fogalmazott a most Dániában takarítóként dolgozó Pukli István.
2023. nov. 10. 06:56
 2/25 Molyember ***** válasza:
56%
Nagyjából. Egyébként maradni is lehet, ha valaki képes elviselni a romló kilátásokat, és az ennek tapsoló tömeget.
2023. nov. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Csak ez egy végetnemérő spirál. A minap hallottam valamilyen podcastban, hogy egyre nagyobb problémát okoz a Magyarországon működő cégeknek, hogy csak olyan munkavállalókat tudnak nagyrészt alkalmazni, akinek már köze nincs az adott szakmához -és itt egy csomó területet felsoroltak, az IT-tól kezdve, a termelésen át, a közalkalmazottig- és ez is nagyon komoly minőségi problémákat okoz a hazai gazdaságban.

Ki marad, ha mindenki elmegy, aki képes két számjegyet összeadni?

2023. nov. 10. 07:22
 4/25 anonim ***** válasza:
41%

"üzeni a tanártüntetések korábbi vezéralakja, aki most Dániában takarít"


😅😂 menjetek ti is takarítani

2023. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát úgy néz ki, hogy nem kell minket küldeni, mert megyünk mi magunktól is.

Elég sokan, csak a kérdés, hogy ez miért jó Magyarországnak?

2023. nov. 10. 07:55
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Igen,de szükségtelen cikkekkel alátámasztani.
2023. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
Pankotai is hamarosan takarítani fog?
2023. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Mint ahogy Nagy Blanka is elment és vele együtt, több generációnak is az az egyetlen lehetőség maradt, hogy elmegy.

Miért jó nektek, hogy mindenkit elzavartok az országból, aki egy darab kritikát is képes megfogalmazni az adott rendszer ellen?

2023. nov. 10. 08:01
 9/25 anonim ***** válasza:
31%
Végre a megfelelő helyre került, csak nem értem, ki kíváncsi még rá. Aki meg nem béna, az boldogul Magyarországon.
2023. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én kiváncsi vagyok rá. És kiváncsi vagyok, mindenkire, aki elhagyta az országot. Mert szerintem nem normális az, hogy genercáióknak nem maradt más lehetősége a normális életre, mint a hazájának elhagyása.

Nagyon sokan vannak és ezt a népszámlálás is igazolta.

2023. nov. 10. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!