Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar gyerekek jövője, az...

A magyar gyerekek jövője, az az, hogy Aki tudja, szedje a sátorfáját?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 10. 06:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan mértékü az elvándorlás, népességfogyás és, hogy végre a megfelelő helyre kerül mindenki, akinek nem tetszik a rendszer, hogy olvastam olyan prognózist, ami azt mondta, hogy, ha a következő 2 népszámláláson nem sikerül ezt a tendenciát megforditani, az a magyarság kihalásához vezethet, akár hamarabb, mint 100 éven belül. Olyan ütemben kerül végre mindenki a megfelelő helyre.
2023. nov. 10. 08:09
 12/25 anonim ***** válasza:
14%
Igen, mert a cigányok 10-15 éven belül annyian lesznek, hogy legyilkolnak vagy elüldöznek innen minden magyart. Viszont Európát el lehet felejteni, a legtöbb országban hasonló jelenségre számíthatunk az ottani aljanépek miatt.
2023. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel Európa, engem az érdekel, hogy a hazámban ezt miért engedik meg? Magyarországnak miért érdeke, hogy a saját generációit zavarja el más országokba?
2023. nov. 10. 08:25
 14/25 anonim ***** válasza:
Magyarországnak nem érdeke, de a politikusokat ezért pénzelik külföldről.
2023. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Oké és az itteni kommentelőket is külföldről pénzelik, akik örülnek annak, hogy emberek hagyják el a hazájukat?
2023. nov. 10. 08:29
 16/25 anonim ***** válasza:
6%

Az a baj, hogy lassan már nincs hova menekülni. Vagyis ahova lenne, az akkora pénzt igényel, amivel az átlagember nem rendelkezik.

Nincs ezen mit szépíteni. Magyarországnak VÉGE. A cigányok túl fognak szaporodni minket. Egyre gyorsabb ütemben egyre durvább lesz a helyzet. Nyilván a médiumok nem beszélnek erről, de aki a valóságban él, az pontosan tudja, hogy miről beszélek. A cigányterror egyre súlyosabb.

Egyre inkább felfalják az országot.


Én hasonlóan képzelem el, mint egy zombiapokalipszist. A pénzesek majd kialakítanak maguk körül egyfajta kolóniákat, ahol saját zsebből privát őrző-védőket fognak alkalmazni, privát iskolákat üzemeltetni stb.

A többinek meg marad az addigra NO-GO zónává vált ország.


Csoda, hogy menekülnek az emberek, és sokan nem vállalnak gyereket?!?


És tudod Kérdező, miért lehetséges ez? Mert 20-30-40 évvel ezelőtt is egy birka proli nép volt a magyar. Kicsinyes, szánalmas birkák, akik nem akartak foglalkozni a jövővel, akik magasról sz@rtak mindenre.

2023. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Én nem úgy látom, hogy nincs hova menekülni:

Amikor 200.000 magyar kért letelepedési engedélyt, abba az Angliába, ami a Brexit után nem épp a legjobb arcát mutatja, nekem azt mondja, hogy igenis, van annyira rossz hely ez az ország, hogy bárhová menekülnek az emberek. És mivel nem nagyon látszik, hogy tömegesen jönne haza, bárki is, igy fenntartom a gyanút, hogy más országokban, még jobb a helyzet.

2023. nov. 10. 08:46
 18/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem azt mondtam, hogy nincs hova menekülni. Azt mondtam, hogy számodra az a menedék nem megfizethető. Magyarországon is lennének olyan helyek, ahol kiváló az élet. Csak éppen te oda az életben nem jutsz be.
2023. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba alak. Elmegy putri munkát végezni a nagy nyugatra. :D Szánalmas szerencsétlen. Bár menne az összes ilyen gondolkodású hazaáruló. Én még az állampolgárságot is elvenném tőlük.
2023. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy miért ekkora öröm, hogy ő kint van, de mellé nagyon-nagyon sokan vannak még kint vele együtt. Tényleg, miért ennyire boldogság ez sokaknak?
2023. nov. 10. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!