Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi hirszerzők beleavatko...

Külföldi hirszerzők beleavatkozhatnak a magyar politikába? Ez is tiltva lesz a szuverenitás védő törvényben?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 11. 10:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%

Akkor már miért nem ezt linkeled:


[link]


Vagy ezt:



[link]

2023. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert a kérdést én irtam ki és én tettem fel.

És én nem olvasok mandinert, hanem én 24.hu-t olvasok.

Ezért tettem igy fel a kérdést. Tehát, a kérdést az olvasási szokásaim miatt irtam igy ki és erre kérnék választ kapni.Akinek nem tetszik az általam kiirt kérdés és a benne megjelölt cikk, nyugodtan irjon ki új kérdést, ha már demokráciában élkünk, éljen a lehetőségével.

Az én kérdésem, amire választ szeretnék kapni, az az, hogy:

Helyes-e, hogy a kormány megbizásából idegen hirszerző cégek szólnak bele a magyar politikába.

2023. nov. 11. 10:33
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"ha már demokráciában élkünk"


Nem!

2023. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Akkor ne tedd fel a kérdést, nekem teljesen édesmindegy, én feltettem a sajátomat, ami pedig úgy szól, hogy:

Külföldi hirszerzők beleavatkozhatnak a magyar politikába? Ez is tiltva lesz a szuverenitás védő törvényben?

2023. nov. 11. 10:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Lavrovon keresztül meg kell majd kérdezniük erről a Fehérorosz Koalát, aki megkérdezi majd minden egyes alkalommal Puttyantót, aki gyorstávíratban megérdeklődi, mi a véleménye az egészről Kim-nek, majd Puttyantó Biden-t kéri meg, hogy konferálja a viszont választ.
2023. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen, például ott volt az orosz kémbank, ami minden törvény felett állt. Eképesztő módon se a rendőrség, se az adóhivatal, se a bankfelűgyelet, se a magyar biróság nem vizsgálhatta a tevékenységüket. Plusz minden "alkalmazottnak" diplomáciai védettsége volt.

Szóval maximális kormány támogatással működhettek itt az Oroszok.

2023. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország ügynokok játszótere.Aki nem látja,az vak szerintem.
2023. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs új a Nap alatt. Rákosiék ÁVO-ja, ÁVH-ja újjáéled....
2023. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Milyen antidemokratikus seggfej lett Orbánból?!
2023. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!