Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány miért nem...

A magyar kormány miért nem vétózta meg az EU kínai szankcióit?Mi szükség az EU-ra?

Figyelt kérdés

[link]



Én azt látom, az EU kvázi semmit sem csinált jól eddig.Elhibázott migrációs politika, visszaélések és korrupció a vakcina beszerzésnél és a legújabb, elhibázott szankciós politika, aminek az átlagemberek isszák meg a levét.


Én akkor kezdtem házfelújításba, amikor kezdődött az orosz háború.Több építőanyagnak jelentősen felment az ára vagy készlethiány alakult ki, mert sok dolog vagy alapanyag,félkész termék az oroszoktól jött.Szlovákiából is próbáltam beszerezni hátha olcsóbb, de csak az ÁFA különbségből fakadó árkülönbözetet tapasztaltam.

Az EU jön nekem egy csomó pénzzel, mert megdrágult miattuk a felújításom.


A kínai szankciók meg adnak egy újabb löketet az áremelkedésnek.



Legjobb lenne ezt az egész brüsszeli, strassburgi hülyeséget megszüntetni, semmi szükség tagállamok felett uralkodó, központi szabályozó szervre.Maradhat a szabad kereskedelem meg szabad utazás, munkavállalás.Másra nincs szükség.


Minden tagállam eldönti kell-e neki kínai germánium meg orosz fa.


2023. nov. 12. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

“ Legjobb lenne ezt az egész brüsszeli, strassburgi hülyeséget megszüntetni, semmi szükség tagállamok felett uralkodó, központi szabályozó szervre.Maradhat a szabad kereskedelem meg szabad utazás, munkavállalás.Másra nincs szükség.”



Ja, mert ezt így adják, ugye? Britek kiléptek máris sorok állnak a határon, csak engedéllyel dolgozhatsz…nem lehet mindenki Norvégia



Ha nem tetszik szervezd meg Bayer Bencsik elvtárssal a menetet és követekjétek a kilépést… (lennétek max 10 ezren, bár szerintem az is sok)


2. Jobb lenne az Orosz Föderációhoz tartozni, azt mondod?

2023. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

1



Azért mert kereskedünk pl az oroszokkal, az a ti felfogásotokban csak ennyi: átvesszük a politikai rendszerüket.

Ha Kínával kereskedünk: átvesszük a politikai rendszerüket.

A héten már ettem kínai kaját kínai étteremben...ezek szerint kommunista lettem. Nagy taps nektek...

2023. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jájj má megint ez a Püsszel. Szemetek, többszörösére felemelték a magyar bányajáradék és a kiskereskedelmi különadó mértékét!
2023. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!