Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fideszesek szerint...

Ha a Fideszesek szerint fejlettebben vagyunk Portugáliánál, Görögországnál, Szlovákiánál akkor ott miért 2x annyi a minimálbér, amit most is alig emelnek?

Figyelt kérdés

[link]

Rengeteg ilyen Fideszes kamu statisztika van mi szerint mi fejlettebbek vagyunk mint a fent említett országok.. de akkor a bérekben ez miért nem látszik? A bolti árak már itt a legdrágábbak, sőt nem is csak ezek az országok közül, de már Németországban, Ausztriában is olcsóbb mint itt. De a bérek... azok lemaradtak nagyon.

Ráadásul külön szánalmas, hogy a rekord magas infláció ellenére is alig emelnek rajta januártól, így továbbra is az EU sereghajtói maradunk, balkáni színvonalú bérekkel.

Mégis hogy jön ki akkor bizonyos Fideszes statisztikákban, hogy mi már megelőztük Portugáliát, Görögországot, Szlovákiát?


nov. 12. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%

Nem fideszes vagyok, de nem azt mondtad, hogy GAZDAGABB, CSAK FEJLETTEBB!

VÁGOD A KÜLÖNBSÉGET

nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Mi vagyunk a világ legrosszabb országa, ugye kérdező? Mondd ki, ne kerülgesd.
nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem vennék rá mérget, hogy fejlettebbek vagyunk Görögországnál és Portugáliánál.
nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
19:52: jó úton vagyunk a szakadék felé.
nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Azért, mert nem mindenki minimálbért keres....
nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

#4

Miért nem mondjátok ki nyíltan, hogy mi vagyunk a legrosszabb ország a világon?

nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező! Kikre érted a fideszeseket? Mert én fideszesként sem, de még a fideszes ismerőseim sem bújnak ilyen statisztikákat, és más témáink is vannak, mint hőzöngeni egész nap. Igazság szerint még nem is nagyon találkoztam olyan fideszessel (pedig sokat ismerek), akik döngetnék a mellüket. Hol laksz? Esküszöm, elmegyek oda, és leállok ott beszélgetni az állítólagos fideszesekkel.
nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Én eleve nem értem hogy ki a fene képes a fideszre szavazni?

Vagy a fidesz szavazók nem járnak közértbe, nem latják mi folyik itt?

Europa legmagasabb élelmiszer árai...és mellé európa legalacsonyabb fizetései.

nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

#8

Mondjál egy értelmes pártot az ellenzékből.

nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

5-ös

Valóban, Magyarországon sokan még minimálbért sem keresnek, hanem közmunka bért, ami az ukrán minimálbér alatt van.

Portugáliában, Görögországban, Szlovákiában pedig nincs közmunka program, ott egy utolsó falusi utcaseprő is megkapja azt a nettó 600-800 Euro minimálbért.

nov. 12. 20:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!