Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmondható, hogy Orbán bukott...

Elmondható, hogy Orbán bukott politikus és csak a megbuherált választási rendszere tartja hatalmon?

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 23:22
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
32%

Illetve még egy gondolat:


Tételezzük fel, hogy ezt a csupa ostoba, dilinyós, inkompetens Fidesznek nevezett bagázst csak az a csilliárd milliárdos köszpénzből finanszírozott team tartja hatalmon.


Akkor meséljétek már el Nekem, hogy 2010-ben hogy tudott az akkor még ellenzéki Fidesz, a már akkor is inkompetens ostoba Orbánnal az élén, közpénzek nélkül, plakátok nélkül, közmédiák birtoklása nélkül, szakértő team nélkül, csak úgy maguk révén, az ostoba agyukkal hogyan tudták leváltani az akkori kormányt?

2023. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
36%
Pintér László, téged már nem olvaslak, úgyhogy nekem feleslegesen is írsz.
2023. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan ez miatt fog a Fidesz még legalább két választást megnyerni.

Egyszerűen képtelenek vagytok a kritikus gondolkodásra, ignoráljátok a kritikus hangokat, összebújtok, egymás fülét befogjátok és azzal nyugtatjátok Magatokat, hogy egy ostoba aláz meg Titeket évről-évre.

Arra sem veszitek a fáradtságot, hogy elolvassátok azt a kritikát amivel amúgy segíteni szeretnének. Támadásnak veszitek az ilyent.



"Egyik fülem sós, másik fülem paprikás, nem hallom, hogy mit dumálsulz!"


Ezt toljátok és azt gondoljátok, hogy ez az okos, érett viselkedés.

2023. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
72%

dumálsz*


Egyszerűen így nem lehet vitázni, ha ignoráljuk a másikat, meg átmegyünk személyeskedésbe.

Nem tudsz arra sem válaszolni, hogy az ostoba Fidesz szakértői team nélkül hogyan tudott 2010-ben ellenzéki színekben győzni.

Nem tudsz arra sem válaszolni, hogy ha a régi szavazás rendszerében történt volna a szavazás , akkor a 3 millió fidesz szavazattal szemben hogyan alakult volna az eredmény.

De a legfontosabb, hogy képtelen vagy felfogni, hogy az mellett, hogy gyűlölöm a Fideszt még tudok kritikusan gondolkozni, és tudom értékelni a Fidesz eredményeit, és nem annyiban merül ki a politikai pártfoglalásom, hogy van az Én oldalam, a hibátlan, meg van az ellenfél aki meg ostoba, inkompetens.

Nem tudom... Én nem verném a mellemet arra, hogy 13 éve inasba tesz pár hülye. Ha 13 éve nem tudok az ostobák fölé kerekedni, akkor lehet Én sem vagyok a legélesebb kés a fiókban...

2023. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Illetve a szakértői team aminek köszönhető állítólag a Fidesz győzelme. Állítólagos közpénzekből fenntartott profi stáb végzi a piackutatást, felmérik a szavazóbázist, megállapítják, hogy a kétharmados többséghez a Népnek milyen ideológiát, narratívát kell mondani, erre az Ellenzék mit csinál? Tökéletesen az ellenkezőjét hangoztatja, mint amit a Fidesz szakértői team megállapított, hogy a többség ezeket az igéket halva arra fog szavazni amelyik párt szintén ezt mondja. Szakértői team mondjuk megállapítja azt, hogy migráns ellenes politikával fog a Fidesz a legtöbb szavazatot gyűjteni, erre az Ellenzék pont az ellenkezőjét fogja nyomatna, és csodálkozik, hogy nem rá szavaznak többen.

A Fidesz kvázi publikája az Őt hatalmon tartó teamnek az eredményeit, hogy a milliárdokba került kutatás milyen eredménnyel zárul, de az Ellenzék nem hogy élne ezzel a lehetőséggel, hogy meg lett Nekik spórolva a team munkája, Ők direkt az ellenkezőjét teszik és csodálkoznak, hogy a teamnek lett igaza, utána meg mutogatnak a teamre.

Ha lenne egy hangyafingnyi esze az Ellenzéknek, akkor meglátná a team eredményeit amiből lejön, hogy a többségi magyar szavazó mit is szeretne hallani. Ez is értelmetlen. Ahhoz lusta és kutyaütő az Ellenzék hogy legalább lemásolja a Fideszt.

2023. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
74%

#45


A megoldás ennél sokkal egyszerűbb.


Valójában nincs ellenzék. A Fidesz és a DK (+szövetségesei) ugyanannak a dögkeselyűnek a két szárnya.

2023. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Azok hát! Egymást tartják hatalmon. Csak egy színjáték. Mind a két oldalon mesteri intelligens Emberek vannak, akik profi szinten tudják a dolgukat. A dolguk alatt a saját zsebeik tömését értem. Egyik kutya másik eb, de az átlagos Szavazó képes miattuk a másik átlagos Szavazó torkának esik, ha az másra szavaz.

Komolyan olyan dedó, mint amikor óvodában azon veszekszenek, hogy kinek erősebb a képzeletbeli barátja.

Milliárdok mozognak az ellenzéki oldalon is. Halál kényelmesen és jól elél egy Jakab, Donáth, MZP is. Kapják a milliós fizetésüket és csak annyi a dolguk, hogy O1G-znek. Nem dédelgetnek világmegváltó gondolatokat, van egy biztos, baromi jól fizető kényelmes munkájuk. Azért van az Ellenzék, hogy ne tűnjön egypártrendszernek. A Fidesznek szüksége van az Ellenzékre, az Ellenzéknek meg a Fideszre. Ennyi. Fel van osztva a hatalom és a pénz, a többi csak a show része.

2023. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
72%
esni* Bocsánat az elgépelésekért, szatyrokkal a kezemben séta közben írtam!
2023. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!