Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmondható, hogy Orbán bukott...

Elmondható, hogy Orbán bukott politikus és csak a megbuherált választási rendszere tartja hatalmon?

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 23:22
1 2 3 4 5
 21/48 Pintér László ***** válasza:

"Egyáltalán nincs precízen és jól kezelve az a vagyon, amit ők kezelnek. Nézd csak meg a raktárakban rohadó többezer lélegeztetőgépet, vagy a Budapest-Belgrád vasútvonalat."


És az Őket hol érdekli? Én nem azt mondtam, hogy az állam pénzét kezelik jól, hanem a a saját pénzüket. Ha egy ostoba Embernek adsz több milliárd pénzt, nem fogja tudni jól kezelni azt. Nem fogja tudni beforgatni és megtöbbszörözni.

Hogy került az ostoba Fideszesekhez annyi pénz és hogy-hogy nem az okos Ellenzék kapta?

Te okosabbnak tartod Magad Orbán Viktornál? Akkor Te hogy-hogy nem tudod elérni, hogy milliárdos legyél, az Ország vezetője, hogy milliók tapsoljanak egy csettintésedre?

Ha az Ellenzéki politikusok annyira okosabbak, mint Orbán, akkor hogy-hogy Ők nem tudnak annyian együtt sem annyi tőkét megmozgatni, amit az az ostoba Viktor meg tudott és amiből tudja finanszírozni a marketinges teamet?

Hogy-hogy egy ostoba Viktornak sikerül minden területen az okos és polihisztor Ellenzéki politikusok fölé kerekedni? Ha egy ostoba Ember ezt eltudta érni és évek óta folyamatosan hatalmon tudja Magát tartani, és nem forgatják ki a Nálánál okosabbak a vagyonából, hatalmából, akkor egy klasszisokkal értelmesebb, okosabb ellenzéki politikus, de még a komplett ellenzéki összefogás sem tudja még csak megközelíteni sem azt, amit ez az ostoba, semmihez sem értő inkompetens pöcs kisujjból kiráz?

Nem gáz az Ellenzéknek, hogy annyian vannak, mind-mind okosabbnál okosabbak, és ne mondd Nekem, hogy nincs ott pénz, Ők sem szegények, de mégiiiiis csak egyhelyben totyognak, hápognak, gágognak, nem tudnak elérni semmit sem, majd jön egy inkompetens tahó barom aki a cipőfűzőjét sem képes bekötni, aztán inasba teszi az egész Ellenzéket és az Ország vezetője lesz? Nem gáz pont egy ilyen inkompetens f@sztól sorozatosan csúfos vereséget szenvedni? Ez olyan, mintha Usein Bolt arra lenne büszke, hogy egy éles küzdelemben megalázta volna 100 méteren egy dongalábú gyöngyösi cigány.

2023. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 Pintér László ***** válasza:

""Ha több milliárd forintot egy ostoba Ember ölébe dobnál, el tudná érni azt, amit Orbán?" - egyrészt: mit ért el Orbán? Mi az az eszméletlen teljesítmény, amit Orbán elért? Mármint ami jó és hasznos."


Mit ért el? Hogy a bandájának és a Családjának a büdös Életbe nem kell dolgoznia és semmitől sem tartani, mert akkora vagyont és hatalmat halmozott fel.

Nem attól lesz valaki okos, intelligens, hogy a közérdekeit szolgálja.

Edmund Kemper például milyen hasznosat vagy jót tett azzal, hogy sorozatgyilkos volt? Semmi jót nem tett, de ettől függetlenül vitathatlan tőle az intelligens jelző, mert az volt.

2023. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
#21 Ó, te jó ég, most untam meg. Iszonyatos nálad az információ- és tudáshiány, marhára nincs kedvem ahhoz, hogy mindent én magyarázzak el neked. Voltszerencsém.
2023. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 Pintér László ***** válasza:

Ergo nem tudod megmondani, hogy az okosak gyülekezete hogy-hogy nem tudja az ostoba felcsúti csüngőhasút legyőzni? Nyilván mindenki hülye, csak az Ellenzék a propeller, igaz?

Abba belegondolni, hogy esetleg Orbán tényleg nem hülye és tényleg van esze, és baromira rafinált, politikai Életben jártas személy, ezt elismerni képtelenség, de arra verni a mellünket, hogy egy ostoba aláz meg minket évről-évre a választásokon, na arra aztán igazán büszkének kell lenni.

Szerinted ha ez erény a táborodnak, hogy inkompetens baromtól kaptok ki, akkor egészségedre! Én elégedettebbnek, vagy legalábbis kevésbé megalázottnak érezném Magamat, ha egy méltó, ügyes Ellenféltől kapok ki.

Ha sakkban megverne Kaszparov, nema zt mondanám, hogy ez a Kaszparov mennyire buta és ostoba játékos, hisz azzal pont azt jelenteném ki, hogy egy ostoba is jobb Nálam. Ez annyira kontraproduktív, de mindegy, Te dolgod.

Hangoztasd csak a melledet verve, hogy egy lipótból szabadult csüngőhasú tahó teszi évről-évre inasba az Istenedeidet!


(( De csak úgy zárójelben megjegyzem, mert ide érzem a gondolatodat, hogy szerinted Én biztosan egy fideszes vagyok. Nos... soha a büdös Életbe nem szavaztam a Fideszre és valószínűleg nem is fogok, és ugyanúgy elismerem hogy az ellenzéki oldalon lévő politikusok is értelmes, intelligens Emberek. Szerintem akik ezekben a körökben mozognak, ilyen magasságokat elértek, oda kevés a szerencse meg az ölükbe hullott pénz, pártállástól függetlenül akik itt mozognak, azoknak van eszük, nem 8 általánosos Emberek, ahogy MZP-t, Vonát, DK-t, Gyurcsányt, Szijjártót, Orbánt, mindegyiket eszes, értelmes, intelligens Embernek tartom. ))

2023. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
#24 "Ergo nem tudod megmondani" - akkor a "tud" és az "akar" szavak jelentésének is nézz utána, jó? Tovább nem is olvastam.
2023. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 Pintér László ***** válasza:
Életben* nem azt*
2023. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
#26 Felesleges javítgatnod, odáig nem jutottam el. :D
2023. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 Pintér László ***** válasza:
Ha Én azt írom, hogy nem akarok repülni, akkor az azt jelenti, hogy tudok repülni, csak most pont nem akarom megmutatni? Hát jó. Nekem mindegy. Szerintem normális érveket, hasonlatokat hoztam fel. Nem akartam személyeskedni, semmi ilyesmi, csak egyszerűen a véleményemet kifejteni és az esetleges ellenkező véleményekkel összevetni. Én jelenleg is úgy érzem, hogy igazam van, és a politikusok, intelligens Emberek. Az, hogy a tetteik morálisan jók-e vagy rosszak, az már egy másik kérdés és nem sok köze van az intelligenciához. Hogy ha a rosszasága alapján ítélnénk meg az Embereket, akkor az atombomba eléggé rosszat okozott azoknak akikre dobták, többnyire ártatlan civilekre, akkor a fizikusok, kémikusok, tudósok hada aki az atombombán dolgozott ostoba Ember volt?
2023. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
49%

Igazából a ballib narratívának el kell döntenie, hogy Orbán egy ostoba buta kishitler, aki Dr. Genyára emlékeztet és aki egy jelentéktelen kis diktátorkodó kertitörpe vagy pedig egy veszedelmes Putyinnal is szövetkező ijesztő demokráciát eltaposó rettegett diktátor aki egy komplett propagandagépezetet épített ki és bakanccsal tiporja sárba a szabad világ képviselőit és belülről bomlasztja az Európai Uniót a Kreml utasítása szerint.


El kellene már dönteni, hogy a kettő közül most akkor Orbán melyik? Mert ez a két narratíva üti egymást. Nem lehet egyszerre "rafináltan gonosz félkészült diktátor" és "buta ostoba tolvajcigány csuti kistörpe"

2023. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Miért kéne eldönteni? Azért mert a Fidesz oldalon egy a zászló egy a kiadott kötelező vélemény attól miért ne lehetne a demokratikus ellenzéknek több véleménye Orbánról? Csak gondolj bele 29.
2023. nov. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!