Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna hogy tud mindig...

Donáth Anna hogy tud mindig ilyen logikai bukfenceket gyártani?

Figyelt kérdés

[link]


"az ellenzéknek nincs hitele a választók szemében. Ennek pedig két oka van: az egyik maga a Fidesz..."


Ezt így hogy? Saját hiteltelenségüket miért vetíti ki a vezető kormánypártra?


2023. nov. 14. 12:39
1 2
 1/16 nemaRendőrség ***** válasza:
8%
Ugyanmár, ellenzék alatt mindenki gyúrcsányékat érti
2023. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

"két oka van: az egyik maga a Fidesz, amely 13 éve számolatlanul költi a pénzt az ellenzék lejáratására és hitelének rombolására"


Ott van a válasz a cikkben, csak el kell olvasni.

2023. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Molyember ***** válasza:
74%
Kettes, nem olvasni akar, hanem dühöngeni. Ahogy igazából kérdezni sem akar semmit, csak terjeszteni a propagandát.
2023. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

"nem olvasni akar, hanem dühöngeni. Ahogy igazából kérdezni sem akar semmit, csak terjeszteni a propagandát"


Tudom, de épp ez az: nincs csodásabb, mint amikor magából csinál hülyét nyilvánosan.

2023. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Molyember ***** válasza:
96%
Ez régebben így volt, de már nem, sajnos. Fideszes oldalon teljesen normálissá vált, hogy szemrebbenés nélkül hazudnak, vagy csinálnak magukból komplett idiótát, ha ezen az áron látszólag alátámaszthatják az érveiket. Egyáltalán nem érdekli őket a valóság, csak a Párt szava számít. Nem tudom, hova fog ez vezetni és azt hiszem, társadalmi szinten kevés ennél ijesztőbb dolgot lehet elképzelni.
2023. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"társadalmi szinten kevés ennél ijesztőbb dolgot lehet elképzelni"


Egyetértek. Bár tudnék vitatkozni...

2023. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem folytattam tovább, mivel annak semmi valóságalapja nincs. Ja hogy ti igaznak vélitek azért, mert ő azt mondta? Nem tudom ki csinált magából idiótát...
2023. nov. 14. 13:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom ki csinált magából idiótát..."


Akkor is, és most is te: azt állítottad, hogy logikai bukfencbe keveredett, pedig teljesen logikus az érvelése. Erre most átváltottál arra, hogy hazugság.


Most akkor a logikát, vagy az igazmondást kéred számon rajta? Vagy mindegy, mert úgyis az a lényeg, hogy szar, mert ő mondta?

2023. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

És erre soha nem fog válaszolni a kérdező. Valószínűleg ez az utolsó hozzászólás.

2023. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"teljesen logikus az érvelése"


Nem is mondott igazat és így is ellentmondásos amit állít, hogy lehetne felelős egy másik párt az ő teljes sikertelenségükért? Épp ezért sem folytattam, ez is csak még kellemetlenebb a számára.


"szar, mert ő mondta?"


Talán csak azért lenne igaz, mert ő mondta? Készpénznek veszitek pusztán emiatt? Azt már nem is nézitek, mit mondott?


Amúgy abban milyen logikát láttok, ha őt sem zavarta eddig GyF társasága (aki már azelőtt is vállalhatatlan volt), most hirtelen milyen esemény történt amiért már nem komilfó neki Gyurcsány? Vagy tényleg csak most esett le neki, hogy vele nem lehet nyerni?

2023. nov. 14. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!