Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna hogy tud mindig...

Donáth Anna hogy tud mindig ilyen logikai bukfenceket gyártani?

Figyelt kérdés

[link]


"az ellenzéknek nincs hitele a választók szemében. Ennek pedig két oka van: az egyik maga a Fidesz..."


Ezt így hogy? Saját hiteltelenségüket miért vetíti ki a vezető kormánypártra?


2023. nov. 14. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#7: "Persze hogy nem folytattam tovább, mivel annak semmi valóságalapja nincs."

Akkor meg minek kezdted el egyáltalán? Hisz már az elejével se értettél egyet. Ha idézel valamit, akkor vagy idézd elejétől a végéig, vagy sehogy, mert ennek így semmi értelme. A teljes mondatot figyelembe véve pedig logikus. Ha te ezt nem tartod igaznak, az megint más kérdés. Ráadásul pedig azt a részét hagytad le az idézetnek, ami tényszerűen igazolható, nem egy vélemény. Hogy az ellenzéknek miért nincs hitele arról lehetne értelmes vitát is folytatni, de hogy a Fidesz rengeteget költ lejáratókampányokra, azon nincs mit vitatni.

2023. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Látod, te igaznak tartod, szerintem meg nem az, szóval nem értünk egyet. Ha igaz volna, lehetne logikus. Meg az utolsó mondatod második részét sem gondolom hogy úgy lenne. Az ellenzéket kellemetlenül érintő dolgokat miért kell automatikusan lejáratókampánynak nevezni?
2023. nov. 14. 14:18
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12: Ha minden igaz lenne, amit a kormánymédia állít, akkor hogy lehet, hogy annyi sajtópert vesztettek? Vagy a bíróság is hazudik szerinted?

Másrészt ha egy kormány jól végzi a dolgát, akkor úgy gondolom, hogy azzal kampányol és nem az ellenzékkel foglalkozik 24/7.

2023. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül perel mindenki azonnal, ha valami valótlan jelenik meg róla a sajtóban. De ez sem biztos, hogy mind lejáratás lett volna, vagy vizsgálták ezek tartalmát is?


"Ha egy kormány jól végzi a dolgát, akkor úgy gondolom, hogy azzal kampányol és nem az ellenzékkel foglalkozik 24/7"


Valamiért csak összejött az a 4X 2/3-os többség. Szerintetek biztos a hazugságok meg a lejáratókampány miatt, az eszetekbe nem jutna, hogy azok a dolgok amelyek mellett mondjuk a Momentum kardoskodik, egyáltalán nem foglalkoztatják az embereket? Sem a pesti Ilonka nénit, sem a vidéki Józsi bácsit nem érdeklik a melegjogok meg mindazon ügyek amik mögé a Momentum vagy az LMP nagy bőszen odaáll.

2023. nov. 14. 14:36
 15/16 anonim ***** válasza:

#14: Nem tudom mindnek a tartalmát fejből, de voltak köztük lejáratások. Bizonyára vizsgálták a tartalmukat is, anélkül nem lehet ítéletet hozni.

Én elhiszem, hogy az embereket ezek kevésbé érdeklik, csak azt nem értem, hogy akkor meg minek milliárdokat költeni az ellenzékkel szembeni negatív kampányokra? Ha úgyis olyan a politikai kínálatuk, amire a választók kevésbé fogékonyak, akkor nem lehetne inkább valami hasznosabbra költeni? Ahelyett, hogy az egész országot lefedik Miniferi plakátokkal és országos kampányt indítanak állítsuk meg Gyurcsányt és hasonló szlogenekkel, miért nem újítanak fel inkább egy vasútvonalat mondjuk?

2023. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy a bíróság vizsgálta-e, hanem, hogy ahol lehetett olvasni a bukott/megnyert sajtóperekről, például az átlátszó.hu oldalon, amikor kikérték az adatokat a bíróságtól, akkor csak a számokat kérték vagy azt is, milyen ügyekben kellett helyreigazítani?


Hogy mire költik az adófizetők pénzét, az jó kérdés. Mindig jobban tudja mindenki, mire kéne többet. Szerintem amúgy egészségügyre meg oktatásra jóval többet lehetne. De ez ütemezetten történik és alapvetően jó az irány a választók többsége szerint is. Higgyétek el, önmagában az, hogy az ellenzékkel is foglalkoznak, és az ellenzék milyen kontextusban jelenik meg, azzal még nem lehetne választást nyerni. Kell ahhoz a saját teljesítmény is bőven. Ez a jelenlegi kormánynál megvan, vagy hitelesen adják elő, az emberek el tudják hinni nekik azt, mit miért csinálnak.

2023. nov. 14. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!