Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok közül miért...

A politikusok közül miért csak Jakab Péter tudja megállni az urizálást és a ficsúrkodást? Miért csak ő támogatja az elszámoltatást?

Figyelt kérdés
nov. 15. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak ő tesz ilyet? Más nem?
nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sulek Péter ***** válasza:
96%
Jakab Péter is csak a kamerák, meg tömeg előtt látványosan játssza a szegényt. Hidd el jó fizetése van ( ha jól tudom 6 milliót volt 1-2 éve plusz jó kocsi, sofőr, iroda stb. Ez csak egy előadás, egy szerepet játszik,de ez csak a magánvéleményem. Én így látom.
nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lesz elszámoltatás, ahogy eddig sem volt. A politikai elitnek még az ellentétes pólusai is közelebb állnak egymáshoz, mint a saját választóikhoz. Nem véletlen, hogy a Fidesz sem erőlteti meg magát, hogy elszámoltassa Gyurcsányt és a többi 2010 előtti bűnöst. Legfeljebb a médiában mutogat rájuk, hogy ezzel szerezzen szavazatokat, de ezen túl semmit nem csinálnak.

Fordítva is ez lenne, mert bármit mond a jelenlegi ellenzék, egyáltalán nem olyan rossz nekik a jelenlegi állapot. Az állampolgárokból kisajtolt pénzből nekik is jut, amíg asszisztálnak a közélet bulvár-valóságshow szinten tartásához.

Tutira be van készítve egy csomó gázos anyag mindkét oldalon a másik embereiről, de ezzel úgy vannak, mint az atomhatalmak: nem igazán akarnak közvetlenül megütközni, mert ha győznének, akkor is rosszabbul jönnének ki a jelenleginél.

nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem félünk és nem fázunk, Jakab Péter a királyunk!
nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

#4

Hú!!!

nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elszámoltatást maximum úgy tudom elképzelni, mint a #metoo mozgalmat. Biztosan lenne egy-két ügy, ahol valódi ÜGY van, valódi dokumentumokkal, bizonyítékokkal, de előbb vagy utóbb átmenne egy hazugsággyárba az egész. Elkezdenének hamis vádakat koholni hamis bizonyítékokkal, "nehogy már csak én szívak" alapon párton belül is beköpnék egymást, lenne egy nagy kálvária, aztán még nagyobb lenne a baj, mint előtte.
nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!